Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 12 okladka

Świat Szkła 12/2020

User Menu

flow 160X600b

 

 

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

webinarium lamilux 1

Edgetech intensyfikuje działania we Francji i na Bałkanach
Data dodania: 02.02.20

Dzięki Fabrice Keller Edgetech Europe GmbH pozyskała doświadczonego specjalistę ds. sprzedaży i uznanego eksperta w branży. Na tym stanowisku będzie on odpowiedzialny w szczególności o dalsze rozpowszechnienie systemów elastycznych ramek dystansowych Super Spacer® na rynku francuskim i krajów bałkańskich.

 

20200120 FABRICE KELLER GRIS FROID

Fabrice Keller dołącza do zespołu na stanowisko Area Manager

 

Szkło jako element budowlany łączy wszystkie jego dotychczasowe pozycje zawodowe. Fabrice Keller przez wiele lat pracował w dystrybucji i marketingu systemów montażu zespołów wieloelementowych, specjalnych komponentów do oszkleń oraz podciśnieniowych systemów manipulacji. Ponadto wnosi ze sobą gruntowne doświadczenie w tworzeniu i rozwoju rynków krajowych.

 

„Przemysł szklarski jest już tradycyjnie moją domeną. Bardzo cieszę się z tego, że pracując dla Edgetech będę mógł wnieść moją wiedzę i doświadczenie”, podkreśla Fabrice Keller. „Otwierające się przede mną możliwości pod względem zawodowym, poparcie zespołu i potencjał produktów są niezwykle obiecujące”, kontynuuje swoją wypowiedź.

 

Przemysł okienniczy przechodzi coraz częściej na rozwiązania zautomatyzowane. Tak więc dla Fabrice Keller nadchodzi czas systemów ramek dystansowych takich jak Super Spacer®, które pozwalają na bardziej wydajną i efektywną produkcje. „Tak, jak elastyczne ramki dyskretnie dopasowują się do całokształtu elewacji, tak samo ważne są one dla ogólnego funkcjonowania”, wyjaśnia.

 

Również Joachim Stoss, Dyrektor Zarządzający Edgetech Europe GmbH i Vice President International Sales firmy Quanex, wypowiada się z zadowoleniem: „Cieszymy się bardzo, mogąc przywitać Fabrice Keller w naszym zespole. Dzięki jego znajomości rynku i wiedzy branżowej będziemy mogli jeszcze lepiej i z większym osobistym zaangażowaniem obsługiwać naszych klientów we Francji.”

 

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik