Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Nowy film firmy FOREL jest dostępny online
Data dodania: 06.09.20

Nowy film zatytuowany „FOREL 2020” jest dostępne online. Dzięki tej nowej publikacji medialnej włoski producent maszyn do obróbki szkła płaskiego komunikuje swoje podejście do tegorocznych wyzwań.

 

 

 

Rok 2020 rzeczywiście pozostanie w historii jako jeden z najbardziej przełomowych lat dla całego świata.

 

Wiele rzeczy się zmieniło, niektóre na zawsze. Dla firmy każdy rok przynosi nowe wyzwania, które można pokonać wnosząc nowe pomysły.

 

Niektóre lata są bardziej wymagające niż inne, ale jest tylko jeden sposób, aby iść naprzód: ponowne odnowienie oferty firmy.

 

forel 2

 

Taka też jest filozofia firmy FOREL
„W nadchodzących miesiącach zostaną uruchomione cztery ważne projekty, którym poświęciliśmy znaczne wysiłki i zasoby, aby jeszcze bardziej ugruntować swoją pozycję w globalnej branży automatyzacji produkcji szkła” - komentują Fortunato i Riccardo Vianello, właściciele FOREL

 

” Projekty, które dziś ogłaszamy, można podsumować w czterech słowach: technologia, produktywność, internacjonalizacja i wspomaganie naszych klientów ”.


Jak wyjaśnia film, firma FOREL pracuje nad imponującym powiększeniem swojego zakładu produkcyjnego w Treviso (Włochy) o ponad  60%.

 

Dzięki tej operacji możliwa będzie jednoczesna obsługa większej liczby zamówień, unikając w ten sposób przenoszenia części produkcji do innych lokalizacji: przełoży się to na większą wydajność i szybsze czasy produkcji, przy zachowaniu tej samej jakości gotowy produkt, ściśle „Made in Italy”.

 

forel 3


Nowy oddział FOREL Africa zostanie wkrótce utworzony w Johannesburgu (RPA), aby dalej rozwijać markę na kontynencie afrykańskim, zarówno w zakresie obecności handlowej, jak i obsługi posprzedażowej. Funkcję dyrektora generalnego przejmie menedżer z Afryki Południowej, Afam Ike.

 

forel 5

 

Obsługa klienta, która zawsze była jednym z priorytetów firmy, jest w centrum nowych inwestycji. Zdalna pomoc została wzbogacona o szereg nowych dodatkowych technologii rzeczywistości rozszerzonej, oferujących klientowi najlepszą pomoc w rozwiązywaniu problemów i konserwacji.

 

forel 4

 

Również program szkoleń technicznych, zarówno dla personelu firmy FOREL, jak i dla inżynierów zajmujących się serwisem zarówno zatrudnionych u przedstawiciela firmy Forel jak też u klientów, został wzbogacony o nowe narzędzia multimedialne i interaktywne.

 

Wreszcie, nowe urządzenie do aplikacji termoplastycznej ramki dystansowej (art. TA) jest omówione w prezentacji, poszerzając wiedzę o nowej gamie rozwiązań firmy FOREL.

 

 

FLEXIBLE SPACER APPLICATOR from FOREL

 

Dzięki tym maszynom firma FOREL była w stanie opracować innowacyjne rozwiązania dla tego rodzaju obróbki wyrobów szklanych, optymalizując nie tylko stosowanie ramki dystansowej, ale cały proces montażu szyby zespolonej.

 

„Każdy rok ma swoje własne wyzwania i możliwości”, podsumowują Fortunato i Riccardo Vianello, właściciele FOREL

 

„Firma FOREL jak zwykle odpowie na wyzwania roku 2020: ponowne unowocześnienie firmy wraz z nowymi projektami”

 

Giacomo Molucchi

 

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik