Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

baner klej do luster 7 7 2021

 

 Banner Firma Vitrum fiale

 

 

480x100

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
Promocja na okna i drzwi Vetrex
Data dodania: 12.02.21

Wysokiej jakości, energooszczędne produkty Vetrex można teraz kupić z rabatem do 15%. Promocją objęte zostały drzwi zewnętrzne i naświetla do drzwi, okna fasadowe oraz przesuwne drzwi tarasowe. Oferta specjalna obowiązuje do 22 lutego br.

 

Zniżkę do 15% można uzyskać przy zakupie drzwi zewnętrznych Premium i naświetli do drzwi, a także drzwi tarasowych podnoszono-przesuwnych Vetrex Slide 70 i Vetrex Slide 82 oraz modeli przesuwnych Patio w systemie LUM’UP i V82.
Osoby poszukujące okien fasadowych mają do wyboru modele LUM’UP i V82 z rabatem do 15% lub z ukrytymi zawiasami bez dodatkowych opłat.

 

20210222vetrex1 Promocja Vetrex

 

„Chcemy dać klientom możliwość kompleksowego wyposażenia domu lub mieszkania w stolarkę okienno-drzwiową, dlatego w ramach promocji oferujemy różnorodne rozwiązania. Posiadamy kolekcję drzwi zewnętrznych obejmującą kilkadziesiąt modeli. Nasze okna fasadowe i drzwi tarasowe pozwalają na tworzenie przeszkleń o rozmaitych rozmiarach i kształtach – zarówno standardowych, jak również wielkogabarytowych oraz o nietypowej formie. Szeroka gama produktów i opcji wykończenia ułatwi wybór rozwiązań dopasowanych do potrzeb inwestorów” – mówi Marta Leszczyńska, Marketing Manager Vetrex.

 

Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex cechują się doskonałymi parametrami technicznymi i atrakcyjną stylistyką. Modele pełne mają współczynnik przenikania ciepła Ud o wartości 0,76 W/(m²·K), a przeszklone – 0,84 W/(m²·K). Odporność na obciążenie wiatrem osiąga klasę C5.

 

20210222vetrex2 Drzwi zewnetrzne Premium Vetrex Vetrex

 Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex, fot. VETREX

 

W celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa, w standardowym wyposażeniu drzwi zastosowano dodatkowe zabezpieczenia antywyważeniowe, zasuwnicę z trzypunktowym ryglowaniem oraz cztery zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach. W modelach z przeszkleniami, po zewnętrznej stronie pakietu szybowego umieszczona została szyba klasy P4. Kolekcja obejmuje 31 modeli wchodzących w skład sześciu linii. Drzwi Premium dostępne są w wersji z przeszkleniami i naświetlami, z oryginalnymi dekorami oraz w rozmaitych kolorach – zarówno stonowanych, jak i bardziej wyrazistych.

 

Dostępne w promocji okna Vetrex zapewniają wysoką termoizolacyjność i szczelność. Przy wyposażeniu w pakiet 3-szybowy i ciepłe ramki dystansowe, model LUM’UP ma Uw na poziomie 0,8 W/(m²·K), a w przypadku V82 współczynnik przenikania ciepła osiąga 0,77 W/(m²·K). Potrójny układ uszczelek gwarantuje szczelność w najwyższej, czwartej klasie.


Okna LUM’UP dodatkowo lepiej doświetlają wnętrza. Dzięki zastosowaniu węższych profili i większej powierzchni szyb, do pomieszczeń wpada nawet do 27% więcej naturalnego światła niż przy standardowych modelach. Wyróżnikiem tej linii jest również minimalistyczny design. Profile i listwy przyszybowe mają wyraźnie zarysowane krawędzie, a klamka o prostokątnym kształcie została umieszczona symetrycznie na ruchomym słupku. Oba modele mogą zostać wyposażone w ukryte zawiasy, które poprawiają estetykę i gwarantują lepszą szczelność.

 

20210222vetrex3 Okna i drzwi tarasowe Vetrex

Okna i drzwi tarasowe,  fot. VETREX

 

Inwestorzy zainteresowani dużymi przeszkleniami mają do dyspozycji różne rodzaje systemów przesuwnych. Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne Vetrex Slide 70 i Vetrex Slide 82 mogą zostać wykonane w wymiarach sięgających do 6,5 m szerokości i 2,7 m wysokości. Obok efektownego wyglądu zapewniają one komfort użytkowania. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, skrzydła poruszają się płynnie i lekko, a funkcja wentylacji pozwala na bezpieczne wietrzenie pomieszczeń przy zamkniętych drzwiach.

 

W standardowym wyposażeniu modelu Vetrex Slide 82 znajduje się również niski próg z nakładką „bez barier”. Systemy podnoszono-przesuwne w wersji z pakietem 3-szybowym i ciepłymi ramkami dystansowymi mają współczynnik Uw o wartości 0,79 W/(m²·K). W ofercie specjalnej można również kupić drzwi odstawno-przesuwne Patio Air Vetrex i uchylno-przesuwne Patio Automatic Vetrex, których maksymalne wymiary wynoszą do 3 m szerokości i 2,5 m wysokości. Oba systemy wyposażono w specjalne hamulce zapewniające łagodne domykanie.

 

Więcej informacji na temat produktów objętych promocją i warunków oferty specjalnej można uzyskać w Autoryzowanych Salonach Sprzedaży Vetrex oraz na stronie internetowej www.vetrex.eu/promocje.

 

 

 

01 chik
01 chik