Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 06 okladka1

Świat Szkła 6/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

PRESS GLASS wykupuje firmę amerykańską
Data dodania: 09.11.17

16 sierpnia PRESS GLASS NA Inc., siostrzana firma PRESS GLASS SA, nabyła 100% kapitału zakładowego GLASS DYNAMICS Inc. z siedzibą w Karolinie Północnej, USA. 

 

 

2017 10 14 3

 

 

Firma GLASS DYNAMICS została założona w 1986 roku. Jest producentem wysokiej jakości szyb dla budownictwa i specjalizuje się również w szkleniach fasadowych. Spółka wytwarza również wysoko przetworzone szyby dla firm wykonujących wewnętrzne i zewnętrzne konstrukcje całoszklane. Przedsiębiorstwo posiada zakład produkcyjny o powierzchni 9000 m2. Dostarcza produkty do budynków zlokalizowanych głównie w stanach leżących głównie w środkowej i południowej części wschodniego wybrzeża USA.

 

Oferta produktów obejmuje szyby zespolone hartowane i półhartowane, laminowane, spandrele, szyby z nadrukiem cyfrowym lub sitodrukiem, oraz z obrabianymi krawędziami, otworami i wycięciami. GLASS DYNAMICS produkuje rocznie łącznie 150 000 m2 szyb zespolonych i szyb pojedynczych wysoko przetworzonych. Spółka zatrudnia 130 pracowników i osiąga roczne obroty na poziomie 18 milionów dolarów amerykańskich. Współpracując z obecnym zarządem oraz dyrektorami i pracownikami, GLASS DYNAMICS zamierza w kolejnych latach rozszerzyć ofertę produktową i możliwości produkcyjne, zachowując jednocześnie, jako najwyższy priorytet, właściwy poziom obsługi klienta.

 

 

www.pressglass.com

 

 

 Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 10/2017 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także