Więcej technologii, więcej wiedzy, bardziej rozbudowana sieć: targi R+T 2018 są synonimem fascynującej innowacyjności. Wszystkie zaprezentowane tu rozwiązania dotyczące rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych stają się wyznacznikiem międzynarodowych standardów. Na targach R+T goście branżowi dowiedzą się wszystkiego, co trzeba wiedzieć na temat technologii, trendów oraz produktów. 

 

 

Na 120 000 m2 w 10 halach targowych zaprezentowanych zostanie wiele nowości wytyczających kierunki rozwoju branży. Z pewnością nie zabraknie okazji do intensywnej wymiany doświadczeń z renomowanymi ekspertami oraz do nawiązania owocnych kontaktów. Dzięki temu targi R+T stanowią wyjątkową płaszczyznę do zawierania korzystnych kontraktów. Serdecznie zapraszamy do Stuttgartu i poznania oferty targów:

 

Rolety: dynamiczne, inteligentne, automatyczne – i coraz szybsze. Czołowi wystawcy z całego świata zaprezentują swoje rozwiązania w zakresie napędów i systemów sterowania, które będą stosowane w kolejnych latach. Warto przyjrzeć się najnowszym trendom, ponieważ rolety od dawna przestały pełnić wyłącznie funkcję przesłony. Chronią również przed intruzami i umożliwiają bardziej efektywną energetycznie aranżację domów i mieszkań. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że nowoczesne rolety dzięki wyposażeniu w system sterowania, i czujniki zapewniają wyjątkowy komfort.

 

 

2018 01 6 1

 

 

Bramy: Od elementu budowlanego o charakterze funkcjonalnym do trwałej ozdoby zapewniającej ochronę – bramy i drzwi są coraz bardziej efektywne energetycznie, bezpieczne i komfortowe. Na targach R+T można z bliska przyjrzeć się zaskakującym i zaawansowanym technologicznie napędom oraz systemom sterowania radiowego. Obecnie trwa tendencja do indywidualizacji rozwiązań, które nie tracą ani na bezpieczeństwie, ani na wysokiej jakości. Targi otwierają swoje podwoje dla różnorodnych produktów i możliwości oferowanych przez sektor drzwi i bram. W centrum uwagi znajdą się między innymi zagadnienia dotyczące ochrony przeciwpożarowej i przeciwdymowej, bezpieczeństwa, oszczędności energetycznej oraz zrównoważonego rozwoju.

 

 

2018 01 6 2

 

 

Osłony przeciwsłoneczne: zarówno liderzy branży jak i firmy aspirujące do tego grona łączą atrakcyjne wzornictwo z nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi. Również w tym przypadku dużą uwagę zwraca się na kwestię oszczędzania energii. Nie ma znaczenia, czy chodzi o zewnętrzne, czy o wewnętrzne osłony przeciwsłoneczne – wiodące w branży przedsiębiorstwa prezentują rozwiązania gwarantujące wyższy poziom komfortu termicznego i większą efektywność energetyczną. Dodatkowo na targach R+T można uzyskać aktualne informacje na temat automatyzacji, osłon zintegrowanych z fasadami budynków oraz systemów działających w sieci. Różnorodność wzorów oraz rodzajów osłon otwiera zupełnie nowe możliwości aranżacji już na etapie planowania i realizacji.

 

 

2018 01 7 1

 

 

(...)

 

Kompleksowy program: dlatego warto przyjechać na R+T

 

 

2018 01 7 2

 

 

Od światowych liderów rynku po prawdziwe kuźnie innowacji – ponad 900 wystawców zaprezentuje na targach R+T 2018 wszystko, co naprawdę liczy się w tej branży. A oto 4 powody, dlaczego nie warto przeoczyć targów R+T:

 

1. Innowacje i trendy: R+T co trzy lata są miejscem prezentacji najważniejszych nowości. Targi są największą platformą innowacji w dziedzinie rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych. W żadnym innym miejscu nie można zobaczyć tak wielu fascynujących produktów.

 

2. Praktyczne porady i wiedza przydatne w Twojej firmie: Liczne fora, warsztaty i pokazy specjalne pozwalają uzyskać cenne know-how oraz informacje o nowych trendach i wyzwaniach w branży. Uczestnicy targów R+T mogą porozmawiać z ekspertami o aktualnych kierunkach rozwoju w zakresie automatyki, efektywności energetycznej, bezpieczeństwa i komfortu.

 

3. Wszystko na wyciągnięcie ręki: Targi R+T oferują możliwość bezpośredniego kontaktu z nowymi rozwiązaniami i innowacyjnymi produktami, co pozwala wyrobić sobie własną opinię. Atrakcyjność targów podnosi bogaty program ramowy oferujący liczne warsztaty i pokazy produktów.

 

4. Budowanie sieci: R+Na targach R+T przedstawiciele branży spotykają się w przyjemnej, odprężającej atmosferze. Nawiązywanie nowych znajomości oraz utrzymywanie istniejących już kontaktów odbywa się w 10 halach targowych praktycznie mimochodem. W 2018 r. nowa edycja targów zgromadzi ponad 60 000 odwiedzających z blisko 130 krajów, co jest gwarancją licznych fascynujących spotkań.

 

 

 

Stań się częścią naszej sieci

 

Zachęcamy do przeczytania interesujących wywiadów z ekspertami lub do dyskusji z nami o nowych rozwiązaniach dla branży:

 

www.rt-expo.com/newsletter_en
www.facebook.com/rt.stuttgart  
www.twitter.com/rt_tradefair 

 

 

 

 2018 01 7 3

 

Międzynarodowe Targi Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych

27 lutego – 3 marca 2018 Messe Stuttgart, Niemcy

www.rt-expo.com

 

 

 Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 01/2018

 

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.