R + T digital w lutym 2021 z 287 wystawcami z 25 krajów / Szeroki program towarzyszący obejmujący szeroki zakres tematów

Reakcja branży jest nadal bardzo pozytywna: w R + T digital weźmie udział 287 wystawców z 25 krajów. 105 rejestracji, tj. 37%, pochodziło od wystawców krajowych, a 63% z zagranicy (182 wystawców). Oprócz Niemiec głównymi krajami wystawców są przede wszystkim Włochy, Chiny, Hiszpania i Turcja. Jednak niektórzy wystawcy pochodzą również z Francji, Polski, Belgii, Szwajcarii, Austrii, Holandii, Czech i Korei Południowej.

 

„Jestem pod wrażeniem świetnej reakcji ze strony branży. W odniesieniu do technologii R + T digital było dla nas bardzo ważne, aby spełnić oczekiwania dotyczące międzynarodowego charakteru i różnorodności produktów targów R + T. Dlatego tym bardziej jesteśmy Cieszymy się, że możemy dotrzymać tej obietnicy złożonej naszym gościom ”- powiedział Sebastian Schmid, dyrektor działu technologii w Messe Stuttgart. „Cały zespół R + T ciężko pracuje, aby zapewnić całkowity sukces R + T dla wszystkich zaangażowanych osób”.

 

20210102RT Digital

 Zróżnicowany program towarzyszący podczas R + T digital

W czasie trwania R + T digital od 22 do 25 lutego 2021 r. Odwiedzający otrzymają szeroki program rozmów i forum obejmujący różne kluczowe tematy zarówno w obszarze konferencyjnym platformy, jak i na forum R + T Alliance. Odwiedzający będą mieli tutaj możliwość interaktywnego zadawania pytań za pomocą funkcji czatu. Każdy, kto przegapi rozmowę, może obejrzeć ją później jako wideo na żądanie.

 

 

20210130RuT digital 2021 PM3 Bild 01 Foyer der RuT digital

Foyer targów R+T digital (Copyright: Messe Stuttgart)Dzień Gastronomii

R + T digital rozpocznie się w poniedziałek 22 lutego 2021 roku Dniem Gastronomii pod sprawdzonym hasłem „R + T spotyka INTERGASTRA”.
Spotkają się pod tym względem różni przedstawiciele dwóch wiodących targów z branży restauracyjnej, hotelarskiej i rzemieślniczej. Podczas szeroko zakrojonej dyskusji podium w godzinach 13:30 - 14:30 uznani eksperci omówią temat „Wielkie możliwości dla gastronomii plenerowej - koncepcje i rozwiązania dzięki ochronie przed słońcem i warunkami atmosferycznymi” oraz wymienią się informacjami o aktualnych wyzwaniach i trendach w obszarze gastronomia.

 

20210130RuT digital 2021 PM3 Bild 02 Messehallen Uebersicht RuT digital

Przegląd hal wystawowych targów R + T digital (Copyright: Messe Stuttgart)Podczas pierwszego dnia imprezy przedstawiciele wiodących marek producentów, takich jak Bahama, BiKATEC, Corradi, HELLA, LEINER, markilux, Schirmherrschaft, SHADESIGN, TERRASSENPROFIS i WAREMA, zaprezentują również odwiedzającym R + T digital: od dachów listwowych, pergoli, markiz, osłon przeciwsłonecznych i żaluzji po akcesoria, takie jak systemy wiatrochronne lub grzejniki, odwiedzający otrzymają przegląd wszystkiego, co sprawia, że ​​gastronomia zewnętrzna jest użyteczna i wygodna w idealny sposób w każdych warunkach pogodowych.

 

 20210130RuT digital 2021 PM3 Bild 04 Logo des RuT Innovationspreises 2021

R+T Innovation Award 2021 (Copyright: Messe Stuttgart)

 Nagroda R + T Innovation Award 2021

Zarówno finał, jak i oficjalne wręczenie nagrody R + T Innovation Award odbędzie się równolegle z Dniem Gastronomii 22 lutego 2021 r. Przed południem 18 członków jury spotka się za zamkniętymi drzwiami, aby wybrać zwycięzców konkursu. R + T Innovation Award 2021 spośród 38 nominacji z 10 krajów. Nominowane produkty zostaną po raz pierwszy pokazane jury w formie prezentacji wideo, a nie jak do tej pory na żywo na miejscu. Zwycięzcy nagrody za innowacyjność zostaną wyłonieni w sumie w jedenastu kategoriach. Jury może również przyznać różne nagrody specjalne.

 

W tym roku jury będzie mogło również po raz pierwszy przyznać kilka nagród (złoto, srebro, brąz) w każdej z kategorii. Oficjalna ceremonia wręczenia nagrody za innowację R + T rozpocznie się wieczorem 22 lutego 2021 r. O godzinie 18.30 i będzie transmitowana na żywo za pośrednictwem platformy cyfrowej R + T. Dlatego też po raz pierwszy zwiedzający będą mogli uczestniczyć w ceremonii wręczenia nagrody R + T Innovation Award.

 

 

Dzień innowacji

Podczas Dnia Innowacji (23 lutego 2021 r.) Każdy zdobywca nagrody R + T Innovation Award będzie prezentowany cyfrowo przez cały dzień w części konferencyjnej R + T digital. Krótkie prezentacje dostarczą odwiedzającym przegląd nagrodzonych produktów w jedenastu kategoriach. Wszyscy nominowani i zwycięscy wystawcy nagrody R + T Innovation Award również zostaną zebrani w hali tematycznej innowacji. Zwycięzcy zostaną tam odpowiednio zidentyfikowani.

 

20210130RuT digital 2021 PM3 Bild 03 Konferenzbereich der RuT digital

Obszar konferencji targów R + T digital (Copyright: Messe Stuttgart)

 

 

Dzień Rzemiosła

Forum Drzwi / Bramy

W środę, 24 lutego 2021 r., W godzinach porannych (od 09:00 do ok. 14:00) odbędzie się ugruntowane Forum Drzwi / Bramy od R + T. Krajowa Federacja Producentów Drzwi i Bram (BVT), Niemieckie Federalne Stowarzyszenie Operatorów Drzwi i Technologii Sterowania (BAS.T), Techniczne Stowarzyszenie Automatyki Drzwi (FTA) i ift Rosenheim wspólnie organizują program wykładowy dla Drzwi / Gates Forum podczas R + T digital. Przedstawiciele i eksperci Stowarzyszenia zbadają aktualne trendy i postęp techniczny w branży w krótkich prezentacjach i panelach dyskusyjnych. 

 

 

patrz też: 

 

Nagrody R+T Innovation Award 2021 - Najlepsi z najlepszych , portal Świat Szkła

R+T digital - wysokie umiędzynarodowienie i zróżnicowana zawartość , portal Świat Szkła

Cyfrowa edycja targów R+T , portal Świat Szkła

Nowości Somfy na targach R+T , portal Świat Szkła

Premierowe rozwiązania Somfy na targach R+T digital , portal Świat Szkła

Marka KRISPOL na targach R+T digital , portal Świat Szkła

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.