Mówi się, że dom to nasze królestwo – tym razem nie tylko w przenośni. „Osiedle Królewskie” - nowa inwestycja mieszkaniowa NEW HOME Investments łączy doskonały projekt architektoniczny, najlepszej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, ponadprzeciętny komfort i wszechobecną zieleń. Za jej królewski rodowód odpowiadają również innowacyjne i energooszczędne okna OknoPlus, które przybyły do Myślenic z dawnej stolicy królów.

 

20220103oknoplus1

 

Co jest najcenniejszą walutą w zabieganym i zintensyfikowanym do granic możliwości świecie? Czas na złapanie oddechu, znalezienie chwili tylko dla siebie oraz własna przestrzeń, w której odpoczywamy, czujemy się bezpiecznie i nabieramy energii na kolejne, pełne wyzwań dni. Właśnie taka idea przyświecała projektantom i inwestorowi podczas tworzenia „Osiedla Królewskiego” – 29 domów, które słowo „jakość” traktują holistycznie - zarówno na poziomie budowlanym, jak i tym odnoszącym się do pełnego komfortu mieszkańców.

 

20220103oknoplus1a

 


- Projektując to niezwykłe miejsce, myśleliśmy o domach, w których sami chcielibyśmy spędzić resztę życia. Zależało nam na tym, aby bryła i forma budynku reprezentowały nowoczesne trendy architektoniczne, będąc jednocześnie miejscem przytulnym – przestrzenią, z którą można się utożsamić i którą można pokochać – mówi Sławomir Turaj, ekspert marki NEW HOME Investments.

 


Królestwo w nowoczesnym wydaniu
„Osiedle Królewskie” to jedna z ciekawszych inwestycji w tej okolicy proponująca mieszkania o podwyższonym standardzie, która w pełni wykorzystuje potencjał myślenickiej lokalizacji. Osadzona nieco na uboczu, z dala od zgiełku miasta, jednak doskonale skomunikowana z centrum. To swoista oaza spokoju, która, oprócz przemyślanego projektu i nowoczesnego designu, oferuje coś więcej – dbałość o każdy detal budowlany i najwyższej jakości materiały.

 

20220103oknoplus1b

 

W tym przypadku inwestor nie pozwolił sobie bowiem na żadne kompromisy. Innowacyjne bloczki z betonu komórkowego, ceramiczna dachówka, bezpieczne i niezawodne drzwi, rozbudowany system smart home i prawdziwa perełka będąca synonimem nowoczesności, energooszczędności i designu – okna i balkony francuskie OknoPlus.

 


Z widokiem na doskonałość
Wielkogabarytowe przeszklenia, całoszklane narożniki czy ściany, to synonim designu i prawdziwy wyznacznik współczesnego projektowania. Co w nich niezwykłego? Po pierwsze zapraszają do wnętrz drogocenne promienie słoneczne, a to wartość zarówno estetyczna, jak i pragmatyczna.

 

Z jednej strony pięknie rozświetlają wnętrza i wydobywają z aranżacji prawdziwy blask, a do tego otwierają dom na otaczającą go zieleń ogrodu czy okolicznego krajobrazu. Z drugiej zaś mają ogromny wpływ na komfort termiczny mieszkańców – cieplejsze pomieszczenia wykorzystujące naturalną energię to bowiem mniejsza potrzeba dogrzewania, a co za tym idzie – niższe rachunki eksploatacyjne oraz ukłon w stronę kondycji środowiska. Co więcej, stanowią swoistą barierę chroniącą domowników przed dźwiękami płynącymi z zewnątrz – wszak w domowym zaciszu nic nie powinno zakłócać naszego spokoju.

 

20220103oknoplus1c

 


– Gdy usłyszeliśmy o „Osiedlu Królewskim” nie mieliśmy wątpliwości, jakie rozwiązania zaproponować NEW HOME Investments – mówi Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy OknoPlus. Tak na budowie zagościły okna PVC Morlite oraz aluminiowa kolekcja Reveal – stolarka otworowa, która nie tylko doskonałe dopełnia nowoczesną elewację domów, ale idealnie wpisuje się w koncepcję energooszczędnych budynków, w których jakość i efektywność przenikają się z ekologią i niebanalnym designem.

 


Okna na miarę XXI wieku
Co wyróżnia propozycje OknoPlus na tle innych rozwiązań? – Nasze okna i drzwi projektujemy w taki sposób, by klient nie musiał wybierać produktów kierując się wyłącznie ich ceną. Stolarka otworowa przyjazna dla budżetu, ale o najwyższych parametrach, całym wachlarzu dodatkowych funkcjonalności, bezapelacyjnej jakości i z możliwością pełnej personalizacji? To absolutny fundament filozofii naszej marki. Ot, robimy wszystko, by ludziom mieszkało się w domach jeszcze wygodniej, spokojniej i lepiej – rekomenduje Izabela Tryba, ekspert marki OknoPlus.

 


Morlite i Reveal to prawdziwi profesjonaliści w swojej klasie. Uw na poziomie 0,7 W/m2K czyni z nich okna doskonałe nawet do domów pasywnych, a sam parametr znacznie wyprzedza wymagania Warunków Technicznych, które weszły w życie w styczniu 2021 roku. Wysoka wiatro- i wodoszczelność sprawiają, że poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi warunkami atmosferycznymi.

 

20220103oknoplus1c

 

Dodając do tego wartość przenikania ciepła szyby na poziomie Ug = 0,5 W/m²K, współczynnik przepuszczalności energii przez okno g = 60% i współczynnik przenikania światłą Lt na poziomie 77%, zyskujemy doświetlone naturalnym, niezniekształconym światłem wnętrza i więcej ciepła słonecznego.

 

– Profile obu propozycji są smukłe i delikatne, elementy konstrukcyjne zostały skrzętnie ukryte, co doskonale wpisuje się w minimalistyczny charakter budynków. „Kropką nad projektowym i” jest wybrany przez inwestora odcień - wyrazisty antracyt, który doskonale koresponduje z bielą oraz drewnem – mówi Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy OknoPlus.

 


Wartym uwagi detalem jest również zastosowanie nowości OknoPlus – balkonów francuskich z kolekcji Reveal. Nowoczesne profile aluminiowe DECALU w technologii SO EASY oraz technika montowania do ramy konstrukcji okiennej, nie do elewacji, wynoszą jakość na zupełnie nowy poziom.
Z marką OknoPlus myślenicka inwestycja zyskała iście królewską oprawę – designerską, energooszczędną, komfortową i bezpieczną.


Zdjęcia: NEW HOME Investments

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.