Statystycznie na łazienkę przeznaczamy zdecydowanie więcej miejsca i więcej pieniędzy, niż jeszcze parę lat temu. Moda na SPA widoczna jest w stale rosnącej licznie klientów chętnych do urządzania prywatnych oaz wellnesu. Producenci proponują nam coraz bardziej wyrafinowane produkty SPA do użytku domowego. W odróżnieniu od urządzeń stosowanych w obiektach publicznych te montowane w domach oprócz względów funkcjonalnych i zdrowotnych muszą zaspokajać nasze wysokie wymagania estetyczne.

    POOLSPA wprowadza na rynek oryginalną kabinę ZONA. To połączenie doskonałego designu i maksymalnej funkcjonalności. Przestrzennie, minimalistycznie, krystalicznie – to główne założenia przyświecające twórcom tego projektu, którzy postawili tu na obszerne wnętrze, gwarantujące maksymalny komfort kąpieli. Dlatego doskonale wpisuje się ona w zdobywający coraz większą popularność trend kabin XXL.

    ZONA to przylegająca do ściany tylko jedną krawędzią kabina prysznicowa, której niebanalny wygląd uzyskano dzięki olbrzymim taflom szkła spiętym metalowymi wspornikami z eleganckich rurek. Wsporniki obok uchwytu otwierającego i dwóch delikatnych zawiasów są jedynymi nieszklanymi elementami kabiny. Dlatego pomimo swoich imponujących rozmiarów (168x88 mm) ZONA optycznie nie zmniejsza i obciąża powierzchni łazienki. Brak widocznych łączeń, przejrzystość i minimalistyczna konstrukcja, plasują ZONĘ na czele najmodniejszych kabin oraz gwarantują jej ponadczasowość.

    Nowa kabina POOLSPA dostępna jest w trzech wersjach. Podstawowa, ZONA BASIC, to komplet kabiny z płaskim brodzikiem. Taki zestaw, zwieńczony światłem konstelacyjnym oraz prysznicem centralnym w formie deszczownicy i wzbogacony panelem prysznicowym z naturalnego kamienia to już ZONA CLUB. Kamienny panel to nie tylko ekstrawagancki element dekoracyjny. Przede wszystkim to profesjonalne urządzenie z hydromasażem, z ośmioma regulowanymi dyszami gwarantującymi efektywny masaż wodny całego ciała. Entuzjaści takiego luksusowego SPA mogą wybierać między super eleganckim panelem z czarnego granitu ZONA CLUB BLACK i subtelnym panelem z piaskowca ZONA CLUB LIGHT. POOLSPA poleca także komplet ZONA MEDIUM LONG wyposażony w komfortowy panel prysznicowy LONG z wygodnym siedziskiem.

***


     Tegoroczny konkurs magazynu branżowego „Spa Business” – „Partner 2007 Spa Business” zakończył się tryumfem firmy POOLSPA, należącej do grupy ROCA, która została doceniona aż w dwóch kategoriach.

    Celem konkursu „Partner 2007 Spa Business” było wytypowanie oraz wyróżnienie najlepszych dostawców zaopatrujących rynek spa w naszym kraju. Wyboru w drodze głosowania dokonywali właściciele i menadżerowie hotelowych ośrodków spa oraz salonów day spa, którzy wskazywali producentów godnych polecenia i rekomendacji ze względu na dobry poziom oraz profesjonalizm świadczonych usług. W kategorii „Minibaseny-wanny spa” bezkonkurencyjna okazała się POOLSPA, która zdobyła tu główną nagrodę. Według ankietowanych POOLSPA jest także znaczącym producentem terapeutycznych wanien z hydromasażem, na dowód czego również w tej kategorii przyznano jej pierwsze wyróżnienie.

BLACK&WHITE PR
www.poolspa.pl

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.