Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 12 okladka1

Świat Szkła 12/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

  Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

FENZI przejmuje nową firmę w Polsce
Data dodania: 20.03.15

 

20150315fenzi1W dniu 1 marca br., Kadmar - firma chemiczna z Jaworzna, specjalizująca się w produkcji mas uszczelniająco-klejących:  polisiarczkowych, poliuretanowych, hot-melt i butylu przeznaczonych do szyb zespolonych - oficjalnie dołączyła do grupy FENZI. Dzięki pełnej gamie uszczelniaczy, Kadmar jest ważną firmą - siłą napędową w Europie Wschodniej.

 

Jest to strategiczny ruch dla obu firm, co potwierdza Alessandro FENZI - CEO Grupy: «Zakład produkcyjny Kadmar jest bardzo wydajny, dobrze zorganizowany i zarządzany, a jego koszty produkcji są konkurencyjne. Z chemicznego punktu widzenia, produkty firmy są atrakcyjne. Widzę wielki potencjał do rozwoju w naszej grupie i sieci Glass Alliance ".


Oraz Andrzej Konieczny - prezes Kadmar:" łącząc siły z globalnym liderem w gamie uszczelniaczy do szyb zespolonych i dołączjąc do dużej grupy produkcyjnej uzyskujemy to że  w dłuższej perspektywie firma będzie korzystać z możliwości rozwoju produkcji i sieci sprzedaży".

Dla sieci Glass Alliance - składającej się z FENZI, Alu-Pro i Rolltech, uczestniczącej jako ważny gracz na światowym rynku sprzedaży szerokiej gamy produktów o wysokiej efektywności przeznaczonych do produkcji szyb zespolonych - to działanie dodaje nowy ciekawy zakład uczestniczący w produkcji i sprzedaży.


W sumie w grupie jest 10 zakładów produkcyjnych rozmieszczonych na całym świecie, z których dwa (Alupro Polska oraz Kadmar) są zlokalizowane w Polsce - Glass Aliance umacnia więc swoją ofertę o jeszcze bardziej kompletną gamę uszczelniaczy do szyb zespolonych.

  

20150315fenzi2

 

wiecej informacji: www.fenzigroup.com 

 

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik