Aktualne wydanie

2022 06 okladka1

Świat Szkła 6/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Konkurs Soudal z okazji Tour de Pologne 2018
Data dodania: 06.08.18

4 sierpnia w Krakowie rozpocznie się 75. edycja jednej z najważniejszych imprez sportowych w Polsce – Tour de Pologne. Na starcie nie zabraknie zawodników drużyny Lotto Soudal, której sponsorem tytularnym od 2015 roku jest lider branży chemii budowlanej – firma Soudal. Na czas trwania wyścigu Soudal przygotował konkurs rowerowy na Facebooku.

 

20180733Soudal konkurs 

 


W tym roku nasz narodowy wyścig kolarski obchodzi 90. urodziny. Wśród zaplanowanych atrakcji znajduje się jedyne w swoim rodzaju mobilne muzeum Tour de Pologne, w którym kibice będą mogli obejrzeć m.in. unikalne eksponaty, archiwalne i najnowsze zdjęcia oraz prezentacje multimedialne związane z historią wyścigu. Muzeum stanowi część Roadshow 90 lat Tour de Pologne – cyklu wyjątkowych wydarzeń zorganizowanych z okazji jubileuszu Tour de Pologne. Partnerem inicjatywy jest firma Soudal.

 Soudal wspiera również w charakterze sponsora tytularnego belgijską zawodową grupę kolarską Lotto Soudal, która wzorem ubiegłych lat weźmie udział w najnowszej edycji Tour de Pologne. Strategia firmy, nastawiona na dynamiczny rozwój i podejmowanie ambitnych wyzwań, doskonale współgra z wartościami reprezentowanymi przez zawodników drużyny. Zarówno w sporcie, jak i biznesie, osiągnięcie sukcesu nie byłoby możliwe bez wytrwałości, ciężkiej pracy i ciągłego podnoszenia sobie poprzeczki.

 

Wraz z wyścigiem ruszy konkurs rowerowy Soudal, który zostanie przeprowadzony na Facebooku. Zadanie polega na wytypowaniu wyniku, jaki w końcowej klasyfikacji generalnej Tour de Pologne 2018 uzyska najlepszy w wyścigu kolarz Lotto Soudal. W konkursie można wygrać rower górski oraz oryginalne koszulki kolarskie Lotto Soudal. Szczegółowe informacje dostępne będą od 4 sierpnia na profilu firmowym Soudal – FB Polubisz Remont.