Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 12 okladka1

Świat Szkła 12/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

  Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii Patronem Honorowym konkursu POiD Building Awards 2021
Data dodania: 30.01.21

Konkurs POiD Building Awards 2021 uzyskał aprobatę Ministerstwa Rozwoju Pracy i Technologii. Resort ten został Patronem Honorowym pierwszej edycji wydarzenia.

 

Jest to zaszczyt, ale również informacja, że konkurs jest inicjatywą transparentną, a przede wszystkim potrzebną na drodze rozwoju przedsiębiorstw branży stolarki otworowej, a także podnoszenia standardów pracy i realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania.

 

20210111Patronat honorowy

 

W konkursie oceniane będą nowoczesne rozwiązania stolarki otworowej w kategorii: okna i drzwi balkonowe, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne i bramy, fasady oraz automatyka i smart home, wykorzystane w 3 typach obiektów: w budynku indywidualnym, w budynku wielomieszkaniowym i w budynku użyteczności publicznej.

 

O Grand Prix konkursu POiD Building Awards 2021 mogą zawalczyć zarówno wielkie korporacje, jak też średnie i małe przedsiębiorstwa.

 


Ważne, aby mogły poszczycić się jakością swoich produktów, które prezentowane będą w miejscach ich przeznaczenia, czyli gotowych obiektach architektonicznych.

 

 

Swoje najlepsze realizacje zgłaszać można już od 1 lutego za pośrednictwem aplikacji konkursowej dostępnej na stronie https://buildingawards.poid.eu/pl/

 

Patroni Merytoryczni: Instytut Techniki Budowlanej, Stowarzyszenie Architektów Polskich, Narodowa Agencja Poszanowania Energii, Polski Związek Firm Deweloperskich, Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, Politechnika Krakowska, Politechnika Łódzka, Politechnika Opolska, Politechnika Poznańska, Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej.

 

Patroni Medialni: Architektura&Biznes, Architektura Info, Ładny Dom, ladnydom.pl, Bryła.pl, budujemydom.pl, Dom Szyty na Miarę, RBT, Monter Stolarki, Obud.pl, Okna21, Sztuka Architektury, Świat Szkła, Świat Aluminium, Oknonet, muratorplus.pl, Architektura:Murator

 

Mecenasi konkursu: Aluprof, Fakro Glasssolutions, Ponzio, Reynaers
Partnerzy kategorii: Aluplast, Porta, Somfy, Wiśniowski

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik