Ten typ maszyny jest też dostępny dla grubości szkła do 22 mm, ze spężynowo zmienianym przenośnikiem, który jest w pełni automatyczny i nie wymaga żadnych czynności dostosowujących do zmiany grubości, za wyjątkiem utrzymywania odległości 40 cm między formatkami szkła o różnej grubości.
Maszyna jest też zaopatrzona w dodatkowe wrzeciono dla szlifowania naroży.
Podwójna krawędziarka jest zaopatrzona w nowe, opatentowane urządzenie do automatycznego ustawiania diamentowych ściernic Wraz z zatrzymaniem maszyny nawet na kilka sekund tylko zmieniają położenie każdej ściernicy na optymalne, aby w ten sposób zagwarantować poprawną obróbkę. To nowe urządzenie zapewnia dużą szybkość szlifowania i mniejsze zużycie ściernic, ponieważ pracują one bardziej dokładnie Również wykończenie szkła jest dokładniejsze.

Innym pokazanym na targach urządzeniem jest nowa, pionowa wiertarka, z 2 wiercącymi głowicami i 1 routerem oraz ze specjalnym przyjaznym dla użytkownika programem, który umożliwia wykonywanie otworów przez rozwiercenie, a pracuje na formatkach prostokątnych i mających inne kształty.
Prócz tego pokazano też dobrze znany i wypróbowywany typ wielogłowicowej poziomej wiertarki ale z nowym oprogramowaniem dla prostokątnych formatek szkła, a także jednogłowicową automatycznie sterowaną wiertarkę 70/2TEI.
Największe zainteresowanie wśród firm z Polski wzbudzała szczególnie podwójna krawędziarka i wielogłowicowa pozioma wiertarka.