Zbliżają się targi MIR STEKLA 2019, 2-5 kwietnia 2019 Mir Stekla – Międzynarodowe Targi Produktów Szklanych, Wytwarzania, Przetwarzania i Technologii Wykończeniowych to wiodąca w Rosji impreza targowa osiągnięć w globalnym i rosyjskim przemyśle szklarskim. 

2019 02 12 1

Ważnym wydarzeniem była deklaracja partnerstwa między Expocentre a Russian Glass Union.

 2019 02 12 2

Podczas targów przedstawiciele firm budowlanych zdołali nawiązać bezpośrednie kontakty z producentami szkła z wielu regionów Rosji i innych krajów, przeprowadzili rozmowy i wyrazili swoje życzenia.

 2019 02 12 3

Ubiegłoroczna edycja zajęła 11 530 m2 powierzchni wystawienniczej, obejmując 207 wystawców (z 20 krajów), w tym 126 firm zagranicznych.

 2019 02 12 4

Podobnie, jak przed rokiem, prezentowane będą następujące produkty: technologia do produkcji szkła, maszyny, sprzęt i narzędzia do produkcji szerokiej gamy produktów szklanych, rozwiązania do produkcji szkła, przechowywania, transportu i przetwarzania, szkło artystyczne i dekoracyjne, witraże, urządzenia testujące i pomiarowe , oprogramowanie, badania i rozwój oraz wiele innych. Nowy sektor produktów będzie poświęcony materiałom przezroczystym i półprzezroczystym w rolnictwie.

 2019 02 12 5

Jak powiedział Efim Basin, przewodniczący Rosyjskiej Izby Handlu i Przemysłu Komisja ds. Przedsiębiorczości w Sektorze Budowlanym: — Mir Stekla i Międzynarodowa Konferencja na temat struktur półprzezroczystych pozwalają nie tylko ujawnić zawartość obiecujących rozwiązań architektonicznych i konstrukcyjnych, inżynieryjnych i technologicznych, ale przede wszystkim wskazać nowe sposoby wzmocnienia współpracy między producentami szkła, producentami półprzezroczystych struktur i budowniczych, projektantami, architektami, organami rządowymi stowarzyszenia, rosyjscy i zagraniczni eksperci, którzy rozwijają politykę przemysłową w branży budowlanej.

 2019 02 12 6

Natomiast Nikolay Chuplygin, prezes Prezydium, Russian Glass Union dodaje: — W ciągu ostatnich dwudziestu lat technologia produkcji szkła i wyrobów szklanych znacznie się rozwinęła. Można by powiedzieć, że większość innowacji w branży budowlanej koncentruje się na dziedzinie szklenia. Konieczne jest nawiązanie dialogu z partnerami, dostawcami surowców i producentów sprzętu, środowiskiem naukowym i władzami rządowymi, z uwzględnieniem niuansów prawnych i zewnętrznych czynników ekonomicznych, a także trendów, które mają wpływ na naszą branżę.

 2019 02 12 7

Według Viktora Novoselova, Prezydenta Rosyjskiego Związku Projektantów: — Produkty i technologia zaprezentowane na wystawie Mir Stekla pozwalają zebrać wszystkich, którzy używają szkła w swojej pracy, czyli budowniczych, architektów i projektantów pod jednym dachem. Dla nich targi to miejsce, w którym koledzy dzielą się swoim doświadczeniem i najnowszymi osiągnięciami.

 2019 02 12 8

Edycja 2019 targów Mir Stekla odbędzie się w dniach 2-5 kwietnia 2019 r., w Expocentre Fairgrounds, Moskwa. Wydarzenie organizowane jest przez Expocentre AO, a wspierane przez Rosyjskie Ministerstwo Przemysłu i Handlu i Rosyjską Izbę Gospodarczą.

 

„Świat Szkła” jest patronem medialnym targów MIR STEKLA 2019

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 2/2019

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.