MS20 150x150 engW dniach 8-11 czerwca, 22 edycja Międzynarodowych Targów Wyrobów Szklanych, Technologii Wytwarzania, Przetwarzania i Wykańczania: Mir Stekla 2020 odbędzie się na terenach targowych EXPOCENTRE w Moskwie, Rosja.

 

Sektor budowlany jest kluczowym konsumentem wyrobów szklanych. Wykonawcy robot budowlanych, architekci, projektanci, producenci okien, szyb zespolonych i transparentnych konstrukcji szklanych spotkają się w jednym miejscu.

 

Od ponad 20 lat targi Mir Stekla utrzymuje pozycję największej platformy branżowej w Rosji i Europie Wschodniej. Odświeża najlepsze tradycje produkcji szkła, promuje nowe technologie, zaawansowany sprzęt i narzędzia do produkcji i przetwarzania szkła na rynku rosyjskim.

 

Udział na targach Mir Stekla daje możliwość zapoznania się z nowościami rynkowymi i światowymi trendami, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, znalezienia dostawców i zwiększenia sprzedaży.

 

W tegorocznych targach bierze udział ponad 200 firm z 22 państw, między innymi z takich krajów jak: Austria, Białoruś, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Finlandia, Francja, Niemcy, Węgry, Indie, Irlandia, Włochy, Holandia, Polska, Rosja, Hiszpania , Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, USA, a po raz pierwszy firma z Tajlandii weźmie udział w targach Mir Stekla.

 

Na powierzchni ponad 11 000 m2 zaprezentowane zostaną najnowsze technologie produkcji szkła, nowoczesne maszyny, sprzęt i narzędzia do produkcji szerokiej gamy produktów szklanych dla budownictwa, meblarstwa, przemysłu samochodowego, medycznego, chemicznego, spożywczego i innych.

 

Specjaliści zapoznają się z oprogramowaniem dla producentów i przetwórców szkła, architektów, projektantów, wykonawców. Instytuty badawcze, ośrodki szkoleniowe zaprezentują swoje innowacyjne rozwiązania.

 

Salon ArtGlass zademonstruje oryginalne rozwiązania artystyczne i projektowe oraz elementy wyposażenia wnętrz. W salonie odbędą się kursy mistrzowskie na temat wytwarzania produktów artystycznych przez dmuchaczy szkła artystycznego.

 

Tradycyjnie zróżnicowany program wydarzeń towarzyszących będzie prowadzony w czasie targów Mir Stekla 2020. Konferencja Teraźniejszość i Przyszłość Szkła zostanie zorganizowana przez Grebenshchikov Institute of Silicate Chemistry of Russian Academy of Sciences i poświęcona badaniom nad szkłem i projektom na temat sposobów zastosowania szkła.

 

Program obejmie również spotkanie grupy ekspertów Zespołu 1.5 ds. szkła, szyb zespolonych i transparentnych konstrukcji Rady Naukowo-Technicznej ds. Rozwoju Przemysłu Materiałów i Konstrukcji pod rosyjskim Ministerstwem Przemysłu i Handlu.

 

Rosyjski Związek Projektantów organizuje międzynarodową konferencję: Transparentne Konstrukcje, Okna i Fasady

 

W programie wydarzenia znajdą się również znane i popularne wydarzenia wśród profesjonalistów z branży: 4. Ogólnorosyjska Konferencja Mir Stekla 2020 i 20. Konferencja Meble jako Forum Biznesu dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Szczegółowe informacje na temat targów Mir Stekla 2020 - do pobrania 

 

Więcej informacji można też znaleźć na stronie wystawy https://www.mirstekla-expo.ru/  

 

(kliknij na zdjęcia poniżej aby je powiekszyć)

 

Mir Stekla20 plan

 

Mir Stekla20 plan1

 

Mir Stekla20 210x285 E11

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 03/2020
   

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.