Firma Klimas Wkręt-met została wyróżniona nagrodą Budowlana Firma Roku, przyznawaną przez redakcję Builder w ramach plebiscytu Builder Awards. Jednocześnie Kapituła pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Leonarda Runkiewicza, wyróżniła Dariusza Pindla, dyrektora ds. strategii technologicznej nagrodą Osobowość Roku, za cenny wkład w rozwój firmy.

 

20220301KLIMAS

 

Zwiększenie mocy produkcyjnych, liczby zatrudnienia oraz zasięgu międzynarodowego, to cele zrealizowane przez firmę Klimas Wkręt-met w 2021 roku, możliwe dzięki konsekwentnie realizowanej strategii, opartej na wykształceniu procedur efektywnego wdrożenia odpowiednich technologii w określonym porządku i we właściwej skali.

 

Klimas Wkręt-met dysponuje kompleksową ofertą dzięki czemu zarówno producenci, jak i wykonawcy z łatwością odnajdują produkty spełniające ich oczekiwania. Stała analiza rynku oraz światowych trendów pozwala na kierowanie oferty do różnych rodzajów budownictwa, a także na dostosowanie produkcji do międzynarodowych wymogów technicznych.

 

Dynamiczny rozwój firmy oraz sposób prowadzenia działalności został zauważony, doceniony i nagrodzony wyróżnieniem Budowlanej Firmy Roku, przyznawanym przez redakcję miesięcznika Builder. O przyznaniu wyróżnienia, oprócz wyników finansowych, decydowały takie wskaźniki jak jakość i innowacyjność oferowanych produktów i usług, rzetelność i stabilność prowadzonej działalności oraz osiągnięcia na tle konkurencji.

 

Znajdujemy się na ważnym etapie ewolucji cyfrowej – mówi Dariusz Pindel, Dyrektor ds. strategii technologicznej w Klimas Wkręt-met. Cyfryzacja w przypadku naszej firmy dotyczy zarówno narzędzi wspomagających procesy produkcyjne, specjalistyczne programy obliczeniowe, narzędzia sprzedażowe (e-commerce) oraz narzędzia do zarządzania portfelem produktowym.

 

Postęp technologiczny niewątpliwie ułatwia zarządzanie spółkami prowadzącymi działalność w różnych regionach świata. Nasza strategia zbliża nas do osiągnięcia zamierzonego celu jakim jest globalne dostarczanie najlepszych technik zamocowań. Dlatego przy tak dynamicznym rozwoju zachowujemy stabilność, a nasza strategia zbliża nas do osiągnięcia zamierzonego celu jakim jest globalne dostarczanie najlepszych technik zamocowań.

 

Cieszymy się, że nasze działania są widoczne w kontekście branży budowlanej, która należy do najważniejszych sektorów polskiej gospodarki i w której działają silne, międzynarodowe marki. To zaszczyt być w tak zacnym gronie – dodaje Dariusz Pindel. Kopalnia osobowości Kapituła Builder Awards przyznała indywidulaną nagrodę Osobowości Roku dla Dariusza Pindla, dyrektora ds. strategii technologicznej, który z firmą Klimas Wkręt-met związany jest od 2004 roku.

 

Jest on wiodącą postacią w zakresie wprowadzania nowych technologii oraz rozwoju firmy, bierze czynny udział w identyfikowaniu i opracowaniu strategii biznesowych, zwiększaniu produktywności i wydajności przedsiębiorstwa, a także formułowaniu polityki propagującej kulturę i wizję firmy.

 

Dariusz Pindel jest również odpowiedzialny za badanie rynku i dobór technologii, co jest uwarunkowane jego rozległą wiedzą w zakresie prawa patentowego oraz własności intelektualnej w przemyśle. Przyczynił się do rozwoju marki na rynkach zagranicznych. Wśród współpracowników ceniony nie tylko za ogromne kompetencje, ale także za otwartość, życzliwość oraz pokłady empatii.

 

Jak mówi sam nagrodzony Dariusz Pindel – Zadaniem pionu technologicznego, za który odpowiadam jest realizacja długoterminowych planów, których fundamentalnymi elementami są automatyzacja, modernizacja oraz podniesienie efektywności procesów produkcyjnych. Dzięki przemyślanym inwestycjom i zaangażowaniu zespołu dysponujemy dzisiaj jednym z najnowocześniejszych na świecie parków technologicznych.

 

Na co dzień cały zespół naszej firmy zarówno w Polsce jak i w zagranicznych punktach świetnie wykonuje swoją pracę i wspólnie konsekwentnie dążymy do określonego celu. Nagroda jaką zostałem uhonorowany, mimo że indywidualna, jest ukoronowaniem pracy fantastycznych ekspertów, świetnych współpracowników i przyjaciół.

 

Jestem dumny i ogromnie wdzięczny, że mogę reprezentować cały zespół Klimas Wkręt-met. Nagrodą Osobowości Roku Builder Awards został w poprzednich latach uhonorowany Prezes Klimas Wkręt-met Wojciech Klimas, który ma na swoim koncie również wyróżnienie Polskiego Herkulesa, będącego najwyższym wyróżnieniem przyznawanym prezesom, menedżerom i właścicielom firm budowlanych za wieloletnie efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firm.

 

Wśród docenionych nagrodami osobowości marki Klimas Wkręt-met znajduje się również Dyrektor marketingu Maciej Strychalski, zdobywca nagrody Builder Super Power 2021, za szczególne osiągnięcia wspierające sukcesy rynkowe firmy, dorobek zawodowy oraz osobistą pozycję i dobre praktyki w obszarze marketingu.

 

Nagroda dla Dariusza Pindla to kolejne potwierdzenie, że firma Klimas Wkręt-met jest miejscem, w którym oprócz aspektów biznesowych ważną rolę odgrywa polityka personalna oraz rozwój talentów. Przedsiębiorstwo tym samym stanowi przyjazne miejsce rozwoju zawodowego i osobistego. https://www.wkret-met.com

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.