Image

Steinel NEO 3 w „budowlanym MATRIXIE”
Zastosowanie pistoletu do klejenia NEO 3 firmy Steinel jest niezwykle szerokie. Począwszy od układania przewodów i kabli na różnych podłożach, poprzez klejenie glazury a skończywszy na naprawie mebli i hobbystycznym majsterkowaniu. W każdym domu, garażu czy warsztacie zawsze znajdzie się coś do sklejenia czy podklejenia, przy czym tradycyjne metody nie sprawdzą się, oddając palmę pierwszeństwa klejeniu szybszemu, prostszemu i czystszemu jakim jest użycie akumulatorowego pistoletu. Z jego pomocą stworzymy niemal niewidoczne, wysoce precyzyjne spoiny i punktowe połączenia dla większości materiałów.

Główną zaletą pistoletu NEO 3 marki Steinel jest  praca bezprzewodowa, która jest możliwa dzięki akumulacji ciepła w 7, 2 V baterii jonowo-litowej. Dzięki temu nie jesteśmy narażeni na nieporęczne manewrowanie długim kablem. Niesłychanie szybki czas ładowania baterii -  90% w 1,5h i 100% w 2h, umożliwia pracę bez dłuższych przestojów, znacznie zwiększając jej efektywność. Wszystkich użytkowników, zmęczonych koniecznością częstego  ładowania baterii w urządzeniach bez kabla, z pewnością ucieszy informacja, że akumulatorowy pistolet do kleju  NEO 3 marki Steinel po każdorazowym naładowaniu jest zdolny do ciągłej, 45 minutowej pracy.

Image

Steinel NEO 3 – zaawansowana technologia klejenia
Akumulatorowy pistolet do klejenia NEO 3 firmy Steinel  cechuje nie tylko innowacyjna technika grzewcza, która skraca czas rozgrzewania urządzenia z długich kwadransów do ultra szybkich 15 sekund, lecz co najważniejsze, doskonałe wartości parametrów określających stosunek wagi do wymiarów i mocy drzemiącej w tym elektronarzędziu marki Steinel. NEO 3 ma wymiary: 140 x 50 x 180 mm, przy niewielkiej wadze 60g, stając się tym samym jednym z najporęczniejszych pistoletów do klejenia na rynku. Klej w sztyftach o średnicy 7mm topi w wysokiej temperaturze 190° C, co zapewnia sprawne i ultra wydajne dozowanie kleju na powierzchnię. 

Natomiast przesuwanie wkładów klejących następuje w sposób mechaniczny, za pomocą naciśnięcia spustu ręcznego, przez co możemy w pełni kontrolować ilość aplikowanej substancji klejącej. Ogromnym ułatwieniem są umieszczone u podstawy pistoletu do klejenia NEO 3 diody sygnalizujące gotowość do pracy i ładowanie baterii oraz alarmujące o ich niskim poziomie, grożącym samoistnym wyłączeniem się narzędzia. NEO 3 wyposażony jest w funkcję automatycznego wyłączania po 3 min nieużywania go, chroniąc baterię przed nadmierną eksploatacją i przedwczesnym zużyciem.

Image 

Co to jest klej, wie każdy, choć już nie każdy przywoła dumnie brzmiącą definicję suto okraszoną terminami typu koloidalna zawiesina czy plastyfikator. Do czego służy klej, wiedzą nawet najmłodsi, choć specjalistyczne zwroty typu chemiczne powinowactwo lub kopolimeryzacja znają jedynie nieliczni z nas.

Na pytanie: w jaki sposób aplikować klej na powierzchnię, odpowiedzi jest tyle, ilu fachowców. Jeśli jednak zapytamy, który sposób jest najlepszy, odpowiedź uzyskamy tylko jedną – za pomocą akumulatorowego pistoletu do klejenia NEO 3 firmy Steinel, której produkty są dystrybuowane przez firmę Lange  Łukaszuk sp. j.

Image 

Akumulatorowy pistolet do klejenia NEO 3 firmy STEINEL, cena brutto: 328, 90zł
Producent: STEINEL, Dystrybutor: Lange Łukaszuk sp. j.
więcej informacji: www.langelukaszuk.pl

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.