Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

Vetrex na najwyższym podium w rankingu Pro Quality
Data dodania: 30.08.17

Pomorski producent stolarki premium zyskał kolejne punkty w rankingu przeprowadzanym przez specjalistyczny serwis Oknotest.pl  

Pro Quality to ceniony w branży stolarki otworowej ranking publikowany w serwisie oknotest.pl – autora inicjatywy. Zestawienie przygotowywane jest na podstawie informacji dotyczących właściwościach użytkowych okien i drzwi balkonowych deklarowanych przez producentów na podstawie świadectw z badań przeprowadzanych w jednostkach notyfikowanych.

 

20170808vetrex oknotest 2017

 

Zweryfikowane laboratoryjnie dane techniczne pozwalają Inwestorom porównać ze sobą różne systemy okienne i ocenić, czy wykonane w nich konstrukcje spełnią ich oczekiwania.


Vetrex nieprzerwanie zajmuje najlepsze pozycje w klasyfikacji. Aktualnie, po raz kolejny zdobył złoty medal i stanął na najwyższym miejscu na podium.
Ranking jest inicjatywą w pełni konsumencką. Dzięki niej Inwestorzy mogą w prosty sposób zweryfikować najważniejsze właściwości użytkowe stolarki danego producenta, takie jak: przenikalność cieplna, izolacyjność akustyczna, wodoszczelność, czy odporność na włamanie. Uczestniczymy w niej od samego początku, bo naszą dewizą jest, by deklaracje dotyczące naszych produktów potwierdzać badaniami – tłumaczy Marcin Tomczyński, z-ca dyrektora ds. technicznych i rozwoju w Vetrex.


Na pełną ocenę oferty w rankingu składa się również punktacja uzyskana w części handlowej, wskazująca na dostępność na stronie internetowej producenta ważnych informacji takich jak: raporty z badań, terminy i warunki udzielanych gwarancji, czy zalecenia dotyczące montażu.


Przeprowadzone testy dowodzą, że parametry użytkowe produktów Vetrex przekraczają standardowe wymagania określone w normach budowlanych, oferując Nabywcom wysoką jakość i komfort użytkowania stolarki, a pierwsze miejsce w rankingu potwierdza, że Vetrex jest wiarygodnym producentem, któremu warto zaufać.
Ze szczegółowymi informacjami na temat produktów Vetrex, w tym także z raportami z badań technicznych, zapoznać się można na stronie producenta lub w salonach sprzedaży na terenie całego kraju.

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także