Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 01 okladka1

Świat Szkła 1/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

AIB na Targach BUDMA ze swoim flagowym produktem
Data dodania: 01.02.20

Butyl to materiał o nieprzeciętnych właściwościach, szeroko wykorzystywany w budownictwie. A wkrótce, choć na co dzień mało widoczny, będzie bez wątpienia gwiazdą najbliższych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu za sprawą firmy AIB z Knurowa, która specjalizuje się w jego produkcji.

 

20200202aib Render stoiska AIB-projekt wykonala firma MGM Expo

 

W hali nr 6, na stoisku nr 30, będzie można porozmawiać z ekspertami AIB o potencjale butylowych rozwiązań, które wpływają rewolucyjnie m.in. na branżę dekarską.

 

Tegoroczne Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbywają się pod hasłem: „BUDUJEMY MIĘDZYNARODOWY BIZNES”, a więc nie może tam zabraknąć firm, których ekspansja wykracza daleko poza granice ojczystego kraju.

 

Wśród nich jest bez wątpienia AIB – przedsiębiorstwo, które pełni na rynku wiodącą rolę w produkcji rozwiązań izolacyjnych, w dodatku przygotowywanych pod indywidualne życzenie klienta.

 

Dużą cześć zaangażowania AIB stanowi butyl, czyli pewny materiał, na który można liczyć w wielu sytuacjach w budownictwie. Produkty na jego bazie są wykorzystywane szeroko na przykład w dekarstwie. To branża strategiczna dla spółki z Knurowa, z którą wiąże ona spore nadzieje, choćby ze względu na dynamiczny rozwój technologii butylowych w tym sektorze.

 

Dlatego stoisko AIB na Targach BUDMA usytuowane zostanie tym razem na hali nr 6, gdzie znajdują się rozwiązania dedykowane głównie do dekarstwa.

 

Na Targach BUDMA firma AIB będzie dysponować komfortową przestrzenią, która została zaprojektowana z uwzględnieniem części biznesowej, połączonej z kawiarnianą. Tam, w miłej atmosferze, będzie można nie tylko nawiązać nowe relacje biznesowe w myśl hasła przewodniego marki: Chemia między nami, lecz także zasięgać profesjonalnych porad ekspertów AIB.

 

Zapraszamy do Poznania na Targi Budownictwa i Architektury BUDMA w terminie od 4 do 7 lutego br. do odwiedzenia ekspozycji firmy AIB – hala 6, stoisko nr 30, i rozmowy z jej przedstawicielami.

 

20200202AIB PRODUCENT BUTYLU

 

 wytyczne montazu

    Informacje na temat Wytycznych montażu mozna uzyskać bezpośrednio w redakcji miesięcznika Świat Szkła:

 - Agata Kostrzewa       Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 - Agnieszka  Roguska      Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


   oraz dziale dystrybucji

   - Iwona Markowska    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 więcej informacji też na stronie o Wytycznych do montaż okien i drzwi zewnętrznych tzw Instrukcja RAL

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także