20150911BUDMA 2016Międzynarodowe Targi Poznańskie to największy w Polsce i jeden z najdynamiczniej rozwijających się ośrodków targowo-konferencyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród 80 targów i 400 kongresów odbywających się co roku w Poznaniu, BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań ponad 1000 producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami.

 

BUDMA przyciąga rokrocznie 50 000 specjalistów zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą doświadczeń, pozyskiwaniem specjalistycznej wiedzy, a przede wszystkim spotkaniami biznesowymi.

 

BUDMA 2016 DLA HANDLU:
DZIEŃ DYSTRYBUTORA - 2.02.2016 dedykowany jest przedstawicielom handlu. Program HOSTED BUYERS pozwala zaplanować i przeprowadzić w komfortowych warunkach spotkania biznesowe z przedstawicielami najważniejszych grup zakupowych sektora budowlanego.

 

BUDMA 2016 DLA ARCHITEKTA:
udział w FORUM ARCHITEKTURY blisko 5 tysięcy architektów i projektantów. Spotkania z gwiazdą architektury światowego formatu (w poprzednich edycjach udział wzięli m.in.: Renato Rizzi, Rainer Mahlamaki oraz Alberto Veiga), Strada di Architettura: warsztaty i konkursy dla młodych adeptów sztuki architektonicznej, prezentacja produktów i rozwiązań będących inspiracją dla architektów i projektantów, dzięki unikatowemu designowi, ale też funkcjonalności i jakości.

 

BUDMA 2016 DLA WYKONAWCY:
STREFA TESTÓW - najbardziej dynamiczna i interaktywna strefa targów dająca możliwość poznania, własnoręcznego sprawdzenia zalet prezentowanego innowacyjnego sprzętu budowlanego, narzędzi i materiałów, a także wygrania cennych nagród w licznych konkursach oraz zawodach.

 

BUDMA 2016 DLA INWESTORA:
Wiedza dotycząca wymogów legislacyjnych, prezentacje dobrych praktyk, ekonomia w budownictwie.

 

Jeśli jesteś zainteresowany podtrzymaniem znakomitych relacji z obecnymi partnerami biznesowymi bądź nawiązania nowych kontaktów, koniecznie weź udział w najważniejszym spotkaniu branży budowlanej w Polsce.


Więcej o targach na stronach internetowych BUDMY. Do zobaczenia w Poznaniu! Czas na dobry biznes.
BUDMA. 2-5 lutego 2016r., Poznań, Polska.

 

 

BUDMA buduje relacje z klientami.

Już 30 września mija pierwszy termin zgłoszeń na przyszłoroczne Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016, które odbędą się 2-5 lutego 2016r. w Poznaniu. Bogaty program, nowości i premiery rynkowe, ale przede wszystkim szeroka oferta producentów i dystrybutorów materiałów i sprzętu budowlanego – ponad 50 000 profesjonalistów, którzy odwiedzą targi, będą mieli niepowtarzalną okazję aby spotkać się z reprezentantami jednego z najistotniejszych sektorów polskiej gospodarki.

 

Warto już dzisiaj zainteresować się udziałem w targach BUDMA, najważniejszego tego typu wydarzenia w naszym kraju, tym bardziej, że do 30 września organizator zapewnia najatrakcyjniejsze warunki uczestnictwa. Czego możemy spodziewać się w Poznaniu? Przede wszystkim fachowców zainteresowanych nowościami rynkowymi, nowymi technologiami i rozwiązaniami, które będą mogli wprowadzić do swojej oferty.

 

Architektów, dla których przygotowanych zostanie szereg atrakcji, a same targi będą miejscem inspiracji. Nie zabraknie również handlowców, którym ponownie dedykowany będzie pierwszy dzień targów z arcyciekawym programem Hosted Buyers czyli spotkaniami z reprezentantami najważniejszych sieci zakupowych. Również inwestorzy i deweloperzy znajdą dla siebie ciekawe punkty w programie targów.

 

Atrakcyjna cena udziału w targach, najlepsza dostępna lokalizacja to już połowa targowego sukcesu. Aby jednak w pełni wykorzystać ich potencjał warto również zadbać o atrakcyjne przygotowanie stoiska i materiałów promocyjnych (np. atrakcyjnych zaproszeń do swojego stoiska), a także odpowiednie przeszkolenie pracowników, którzy będą stanowić „wizytówkę” firmy w trakcie targów.

 

W końcu budowanie relacji z klientami to nie tylko dobra oferta produktowa, ale również bezpośredni, profesjonalny kontakt z klientami i podtrzymywanie doskonałych relacji z nimi. Targi BUDMA już w lutym przyszłego roku będą świetną okazją właśnie do pozyskania nowych kontaktów biznesowych, jak i zadbania o dotychczasowych klientów naszej firmy.

 

Spotkajmy się na BUDMIE! Więcej na temat targów, programu oraz oferty: budma.pl.

 

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.