20160103logo fensterbau frontaleNajlepsze oceny dla Targów FENSTERBAU FRONTALE wg ankiety Instytutu FORSA

  

Targi FENSTERBAU FRONTALE - OKNA DRZWI FASADY - już na wiele miesięcy przed imprezą cieszą się wysokim zainteresowaniem.

 

W dniach od 16 do 19 marca 2016 r. Messezentrum Nurnberg (Centrum Targowe w Norymberdze) - stanie się globalnym miejscem spotkań, gdy najważniejsze firmy wśród producentów okien, drzwi i fasad zaprezentują tam innowacje i trendy w jedenastu halach wystawienniczych.

 

Ankiety prowadzone wśród zwiedzających potwierdzają  pozytywny wizerunek targów. Jeden z wystawców, firma Roto Frank AG, ustalił między innymi, że 95% ankietowanych klientów ocenia Targi jako ważne lub też bardzo ważne dla branży.1

 

Poza tym ustalono, że przeciętny czas pobytu to 14,2 godziny czyli prawie dwa dni targowe, co wskazuje na bardzo wysoką gotowość do rozmów oraz głębokie zainteresowanie ze strony specjalistycznej publiczności przedstawianymi wyrobami i rozwiązaniami.

 

Głównymi powodami do zwiedzenia Targów FENSTERBAU FRONTALE poza obszerną ofertą oraz możliwością bezpośredniego porównania i ogólnego rozeznania w branzowych trendach była okazja spotkania w jednym miejscu wszystkich ważnych graczy w branży.

 

20160103Fensterbau DSC02845-1

 

 "Wynik ankiety raz jeszcze podkreśla czołową pozycję rynkową Targów FENSTERBAU FRONTALE - OKNA DRZWI FASADY", cieszy się Elke Harreiss, kierownik imprezy z ramienia NurnbergMesse.

"Wiodącą rolę zawdzięczamy przede wszystkim naszym wystawcom, którzy za każdym razem wracają do Norymbergii z bagażem interesujących innowacji, kształtując w ten sposób tematykę Targów FENSTERBAU FRONTALE.

Ponadto wynik ankiety dowodzi, że sprawdzają się nasze wymagania stawiane jakości. Jest to również motywujące dla nas, by nasza obsługa targowa, a także sposób prezentacji nowych idei i trendów nadal utrzymywać na wysokim poziomie, pozwalającym zadowolić naszych zwiedzających."

 

20160103Fensterbau DSC02846-1

 

W ogólnym podsumowaniu ankiety 85% klientów Roto podało, że ze swoich odwiedzin na Targach są zadowoleni ze swoich odwiedzin na Targach. Wyniki własnych ankiet prowadzonych przez NurnbergMesse wśród wystawców również przedstawiają regularnie wyrównany i pozytywny obraz targów.

Bez mała 75% wystawców ankietowanych w 2014 r. przyznało, że na Targach dotarli do swoich najważniejszych grup docelowych; dwie trzecie z nich nawiązało liczne lub bardzo liczne kontakty handlowe, a prawie 90 procent spodziewało się zawarcia transakcji po targach.

 

20160103Fensterbau DSC02839-1

 

"Odpowiednio do wysokiego poziomu zadowolenia zwiedzających oraz olbrzymiego zainteresowania ze strony wystawców spodziewamy się, że w 2016 r. zainteresowanie będzie ponownie tak bardzo żywe" reasumuje Harreiss.

W 2014 r. duet Targów HOLZ-HANDWERK i FENSTERBAU FRONTALE - DREWNO+RZEMIOSŁO i OKNA DRZWI FASADY w Norymberdze odwiedziło 109.000 zwiedzających specjalistów.2

 

20160103Fensterbau DSC00208

 

- Ankieta podkreśliła rolę Targów FENSTERBAU FRONTALE jako wiodących światowych Targów Okien, Drzwi i Fasad
- Perspektywa na 2016 r.: zostało tylko niewiele miejsc wolnych na stoiska

 

20160103Fensterbau DSC00183

 

Miejsce imprezy
Messezentrum Nurnberg Centrum Targów w Norymberdze

Termin 
od środy 16 marca do soboty 19 marca 2016 r.

Hale wystawowe
1, 2, 3, 3A, 4, 4A, 5, 6, 7, 7A, 8

 

20160103Fensterbau DSC00243

 

O Targach FENSTERBAU FRONTALE
Targi FENSTERBAU FRONTALE - OKNA DRZWI FASADY - są Międzynarodowymi Wiodącymi Targami prezentującymi wszystko w zakresie okien, drzwi i fasad.

 

Co dwa lata producenci okien, wystroju fasad, stolarze, architekci oraz handel informują się w Norymberdze w dziedzinie nowych systemów profili, elementów budowlanych, szkła w architekturze, techniki mocowań, techniki bezpieczeństwa, maszyn, urządzeń i wielu innych zagadnień.

 

Wystawę uzupełnienia wielokrotnie sprawdzony program ramowy.

 

Oferta specjalistyczna Targów FENSTERBAU FRONTALE 2016
-  Profile (systemy konstrukcyjne i profili, półwyroby, materiały do produkcji, środki pomocnicze do produkcji, elementy budowlane, elementy gotowe, ocienianie, wentylacja)
-  Szkło (szkło, wyroby ze szkła)
-  Okucia (okucia, drzwi, tehcnika mocowania, technika bezpieczeństwa, technika organizacyjna)
-  Maszyny (maszyny, urządzenia, narzędzia, technika zakładowa, wyposażenie zakładowe)
-  Informacje specjalistyczne (usługi, zrzeszenia, badania naukowe i rozwój, informacje specjalistyczne)

 

Instytucje i organizacje współpracujące z Targami FENSTERBAU FRONTALE

- Fachverband Glas Fenster Fassade Baden-WClrttemberg - Zrzeszenie Branżowe Szkło Okno Fasada z Badenii-Wirtembergii
- Landesinnungsverband des Glaserhandwerks Rheinland-Pfalz - Krajowe Zrzeszenie Cechów Rzemiosła Szklarskiego z Palatynatu Reńskiego
- Landesinnungsverband des Bayerischen Glaserhandwerks - Krajowe Zrzeszenie Cechów Bawarskiego Rzemiosła Szklarskiego

 

1 Instytut FORSA przeprowadził ankietę na zlecenie Roto Frank AG na ostatnich Targach FENSTERBAU FRONTALE w kwietniu  2014 roku, wśród 184 klientów z 13 krajów. Pytania dotyczyły nie tylko prezentacji firmy Roto na targach,  ale też całej oferty Targów FENSTERBAU FRONTALE .

2 Liczby wystawców i zwiedzających targi ustala i certyfikuje się na podstawie ujednoliconych definicji FKM, Gesellschaft zur Freiwilligen Kontrolle von Messe- und Ausstellungszahlen (Stowarzyszenie Dobrowolnej Kontroli Statystyk Targowo-Wystawienniczych).

 

 

Pobierz ulotkę informacyjną o targach FENSTERBAU FRONTALE 2016 

 

Pobierz plan hal targowych FENSTERBAU FRONTALE 2016

 

Hallenplan FF 2016

 

 

Miesięcznik Świat Szkła będzie dostępny na targach FENSTERBAU FRONTALE 2016

 

na stoiskach prasowych:   Hala 4AF stand 105 i 106 oraz  Hala 5 stand 248

 

- na stoisku IFT Rosenheim:   Hala 6 stand 515

 

na stoisku miesięcznika GLASWELT:   Hala 6 stand 329

 

 

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.