20160102monteriadaBUDMA to największe i najważniejsze wydarzenie branżowe w Polsce, w którym co roku biorą udział architekci, wykonawcy, inwestorzy oraz producenci materiałów budowlanych. Obecność Soudal w Poznaniu jest obowiązkowa! Dlaczego? Bo nie można dziś rozmawiać o nowoczesnych technologiach i chemii budowlanej bez lidera innowacyjności jakim jest Soudal.

 


Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to wydarzenie, które skupia niemal całą branżę budowlaną z Polski, ale też wielu gości z Europy. Przez pierwszych kilka dni lutego (2-05.02) w Poznaniu spotkać będzie można przedstawicieli handlowych wiodących marek, fachowców oraz producentów materiałów budowlanych. To z pewnością doskonałe miejsce i czas na kompleksowe zapoznanie się z najnowszymi ofertami oraz uzyskanie wyczerpującej wiedzy na temat dostępnych na rynku systemów budowlanych.

 


Soudal podczas targów podzieli się z uczestnikami i obserwatorami doświadczeniem oraz wiedzą na temat zaawansowanych technologii chemii budowlanej. W tym roku firma obchodzi 50-lecie powstania oraz 20-lecie swojej obecności w Polsce, a więc postanowiła zaprezentować markę w dwóch odsłonach: jako partnera Monteriady (hala nr 5 / stoisko POiD nr 73) oraz Srebrnego Patrona 8. Mistrzostw Świata Polskich Dekarzy (hala nr 7, stoisko PSD nr…)

 


Eksperci Soudal w ramach Monteriady (2-5.02) zaprezentują Soudal Window System – system, który zapewnia prawidłowy montaż stolarki otworowej, czyli trwałe i skuteczne uszczelnienie miejsc osadzenia okien w ościeży w myśl ogólnej zasady: „szczelniej wewnątrz niż na zewnątrz”.

 

Realizowane przez specjalistów na specjalnie zaprojektowanej ścianie montażowej pokazy odbywać się będą codziennie od 10:30 do 16:00. Widzowie będą mieli szansę zadawać pytania oraz obserwować szczegóły pracy montera na telebimie, dzięki specjalistycznej kamerze rejestrującej detale. Interaktywne montaże to kolejny etap realizacji ogólnopolskiej kampanii Dobry Montaż, której Soudal jest partnerem, a patronem Instytut Techniki Budowlanej.

 


Bardzo ciekawie zapowiada się także wydarzenie zaplanowane przez Stowarzyszenie Dekarzy Polskich – 8. Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy (2-4.02). 16 trzyosobowych drużyn wykonawców do 26. roku życia mierzyć się będzie z konkursowymi zadaniami na specjalnie zamontowanych stelarzach: dachów stromych, metalowych i płaskich. Soudal od wielu lat zaangażowany jest w edukację oraz dba o poszerzanie wiedzy nt. rozwiązań i systemów budowlanych wśród ludzi początkujących zawodowo.

 

Jako nowy członek SDP po raz pierwszy będzie mógł wesprzeć mistrzostwa na prawach Srebrnego Patrona, a więc eksperta oraz dostawcy najwyższej jakości produktów profesjonalnych: Colozinc, Vapourseal, Soudatherm Roof 250 – jeden z produktów systemu poprawy izolacji cieplnej dachów Soudatherm Roof, nagrodzony przez branżę statuetką Top Builder 2016.

 


SOUDAL WINDOW SYSTEM: www.cieplymontaz.com.pl, www.soudal.pl/cieply-montaz-sws
Soudatherm Roof – produkty Vapourseal, Soudatherm Roof 250, Colozinc: http://www.soudal.pl/kleje-profi/item/731-vapourseal, http://www.soudal.pl/dekarskie/item/950-soudatherm-roof-250, http://www.soudal.pl/dekarskie/item/378-colozinc-klej-do-blach

 

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.