Firma Guardian Glass wprowadziła do oferty Guardian Sun® – nową gamę wysokiej jakości szkieł dla użytkowników, którzy oczekują jeszcze wyższego komfortu w swoich domach przez cały rok.

 

2022 10 11 1

 

Portfolio produktów Guardian Sun® obejmuje rozmaite rodzaje szkła, które można dobrać w taki sposób, by ich parametry były odpowiednie dla wszystkich stref klimatycznych występujących w Europie. Produkty te odznaczają się różnymi współczynnikami przepuszczalności światła słonecznego w celu sprostania konkretnym wymaganiom właścicieli domów.

 


Nowe szkło, lepszy komfort życia
Guardian Sun® jest produktem idealnym dla dużych przeszklonych powierzchni oraz okien o znacznej ekspozycji na promienie słoneczne. Pomaga zapobiegać przegrzewaniu się pomieszczeń latem, jednocześnie zatrzymując w nich ciepło zimą, podnosząc w ten sposób komfort i pozwalając domownikom cieszyć się naturalnym i przejrzystym widokiem oraz szeroką perspektywą przez wszystkie dni w roku. Pod względem zużycia energii szkło to może ograniczyć konieczność klimatyzowania pomieszczeń latem i ogrzewania ich zimą.

 

Susana Gago, Sector Marketing Manager Residential Europe w Guardian Glass, wyjaśnia: – Guardian Sun® to coś więcej niż nowa gama produktów. To także kompleksowe rozwiązanie dla właścicieli domów, którzy mają bardzo konkretne wymagania wobec nowych okien. Częścią tego rozwiązania jest konfigurator Glass Customizer dostępny na stronie internetowej Guardian Glass.

 

Przy jego użyciu, po udzieleniu odpowiedzi na kilka prostych pytań dotyczących swoich oczekiwań, właściciele domów otrzymują rekomendację w zakresie najbardziej odpowiedniego produktu. Może okazać się to pomocne przed podjęciem decyzji o zakupie. Wkrótce uruchomiony zostanie także lokalizator przedsiębiorstw współpracujących z firmą Guardian o nazwie Window Dealer Locator, który umożliwi klientom znalezienie najbliższego salonu sprzedaży oferującego okna ze szkłem Guardian.

 


Szkolenia oraz wsparcie dla specjalistów z branży okiennej
Co więcej, dla profesjonalistów przewidziany jest kompleksowy pakiet wsparcia serwisowego. Obejmuje on techniczne wsparcie przy obliczeniach akustycznych oraz w doborze parametrów szkła, narzędzia do wizualizacji przeszkleń, a także materiały promocyjne w postaci broszur oraz filmów.

 

Specjaliści z branży okiennej mogą skorzystać także z cyfrowej platformy e-learningowej o nazwie Guardian Glass Training Center. Narzędzie to oferuje różnorodne interaktywne rozwiązania i zasoby szkoleniowe na temat szkła i jego zastosowań, materiały filmowe, akredytowane moduły, webinaria oraz system do rezerwowania sesji stacjonarnych. Narzędzie to jest dostępne jest całą dobę, dzięki czemu można korzystać z niego w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

 

Dedykowane moduły szkoleniowe dla specjalistów z branży szklarskiej zostaną udostępnione wkrótce. Szkło Guardian Sun® jest dostępne w wersji odprężonej oraz w różnych rozmiarach, aż do jumbo (6000 x 3210 mm).

 

Wszystkie produkty należące do tej gamy można stosować w szybach podwójnie oraz potrójnie zespolonych. Oferują one wysoki poziom przepuszczalności światła widzialnego, termoizolację oraz ochronę przed nadmiernym przenikaniem promieni słonecznych. Co więcej, produkty z linii Guardian Sun® można powlekać, dodatkowo zwiększając ich bezpieczeństwo i/lub dźwiękoszczelność.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie guardianglass.com.

 

 

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.