2023 04 02 1

Najważniejsze punkty programu:
- dogłębne warsztaty pozwalające na zapoznanie się z konkretnymi tematami,
- ponad 120 prezentacji bezpośrednich dla efektywnej nauki,
- ceremonia otwarcia z udziałem wybitnych specjalistów,
- wystawa Step Change (Etapy Rozwoju),
- działania sieciowe w celu zwiększenia wzrostu sprzedaży poprzez wymianę informacji i budowanie partnerstwa biznesowego.


Glass Performance Days 2023
W dniach 14-16 czerwca 2023 r. w Tampere w Finlandii odbędzie się kolejna edycja renomowanej konferencji Glass Performance Days (GPD). Nadchodząca konferencja poświęcona będzie nowym wyzwaniom kształtującym nasze życie i biznes/działalność w miarę postępów w realizacji naszych strategii rozwoju.

 

„Droga do rozwoju”
– Uważamy, że nadszedł czas, aby wprowadzić wiele zmian, dzięki którym możemy sprostać specyficznym wymaganiom, przed którymi stoi dziś przemysł szklarski – mówi Brown Onduso, kierownik konferencji GPD. Stwierdzenie „jeśli się nie zmieniamy, nie rozwijamy się „ zawsze było aktualne. Tylko teraz zmiana nie jest już opcją – jest koniecznością.
I chociaż przechodzenie przez duże zmiany samotnie/ w pojedynkę może być wygodne – to nie jest to najlepszy sposób. Lepiej robić to wspólnie!
– Dlatego właśnie wybraliśmy temat przewodni, „Way to grow (‘Droga do rozwoju’)”, aby wspólnie iść do przodu, z całą branżą. Razem możemy dokonać wielkich zmian – dodaje Brown Onduso.

 

GPD 2023 – Najważniejsze punkty programu
13-14 czerwca 2023 r. – Warsztaty
Warsztaty GPD to 4-8 godzinne intensywne kursy skupiające się na technikach i umiejętnościach z danej dziedziny. Zaplanowano ponad 10 spotkań merytorycznych. Ich tematyka jest bardzo bogata - od możliwości rynkowych, recyklingu szkła, hartowania i laminowania. Każdy warsztat zapewnia dokładny przegląd jednego z najbardziej palących zagadnień przemysłu szklarskiego.

 

14 czerwca 2023 r. – Ceremonia otwarcia + Get Together Party

Prezentacje i dyskusje podczas ceremonii otwarcia uświetnią wybitni specjaliści.

 

15-16 czerwca 2023 r. – Sesje Konferencji Technicznej
Podczas konferencji każdego dnia odbędzie się 6 równoległych sesji technicznych. W sumie w ciągu bogatych w treść dwóch dni ponad 120 prezentacji bezpośrednich przedstawią eksperci z branży szklarskiej.
Więcej informacji na stronie https://gpd.fi/events/gpd-finland-2023/program/ 

 

14-16 czerwca 2023 r. – Wieczorne aktywności networkingowe
Wszystkie dni konferencyjne zostaną zwieńczone naszymi popularnymi aktywnościami wieczornymi GPD:
14 czerwca – Get together Party.
15 czerwca – kolacja konferencyjna
16 czerwca – impreza pożegnalna

 

14-16 czerwca 2023 r. – Wystawa Step Change (Etapy Rozwoju)
Wystawa konferencyjna zapewni firmom z branży szklarskiej, mediom, stowarzyszeniom, instytucjom badawczym i akademickim – platformę do nawiązywania kontaktów i dyskusji handlowych z podobnie myślącymi profesjonalistami reprezentującymi tę dziedzinę przemysłu.

 

Dodatkowo, w miarę jak świat szybko zmierza w kierunku szybkiej cyfryzacji i wprowadza nowe sposoby pracy, również branża szklarska potrzebuje „startupowej” mentalności przedsiębiorcy, aby wprowadzić innowacje na rynek.

 

W 2017 roku GPD zaczęło zapraszać start-upy i scale-upy do udziału w wydarzeniu Step Change (Etapy Zmiany/Rozwoju). Podczas tego wydarzenia firmy prezentują nowe technologie i przełomowe pomysły dla branży, aby stymulować wzrost i rozwój.

 

– W tym roku ponownie oczekujemy, że nowe firmy zaprezentują swoje wybitne pomysły, aby połączyć je z nowymi możliwościami biznesowymi i finansowaniem – dodaje Brown Onduso. – Jest to kolejny sposób na rozwijanie nowych kontaktów, odkrywanie nowych celów i dróg rozwoju. Niezapomniane programy wieczorne Dla wielu gości GPD, wieczorne zajęcia networkingowe to jedne z ich ulubionych chwil.

 

Ta nieformalna część konferencji pozwala pogłębić wiedzę i jest doskonałą okazją do dyskusji kuluarowych.
Jest też wspaniałą okazją do spotkania starych przyjaciół, nawiązania nowych znajomości oraz nadrobienia zaległości w poznawaniu najnowszych wiadomości (a także plotek).

Nawet tematyczna impreza pożegnalna jest coroczną gratką. Przez lata GPD stało się miejscem, w którym powstają wspaniałe wspomnienia i trwałe przyjaźnie.

 


Zrównoważony rozwój jako część DNA konferencji
Zrównoważony rozwój i niskoemisyjne materiały zyskują szybką popularność na całym świecie. Nowe budynki muszą obecnie spełniać znacznie wyższe wymagania zrównoważonego rozwoju, aby spełnić cele zerowej emisji dwutlenku węgla netto. Wykorzystanie nowoczesnego szkła jest jednym z zalecanych rozwiązań.

 

Dla GPD zrównoważony rozwój zawsze był i jest naturalnym, nieodłącznym celem. To także ważna część konferencji. Przez lata GPD zajmowało się tym, w jaki sposób innowacje w szkle dostarczają rozwiązania dla globalnych wyzwań, w tym zrównoważonej architektury dla obecnych i przyszłych społeczeństw.

 

– Nadchodząca edycja GPD nie jest wyjątkiem. W związku z tym, że kwestie środowiskowe ponownie stanowią część agendy, przyjrzymy się głębiej szkłu jako narzędziu wspierającemu globalne cele ONZ w zakresie zrównoważonego rozwoju. Nasze bieżące wysiłki będą miały z pewnością pozytywny wpływ na powodzenie tej misji. Cieszymy się, że możemy być w czołówce, łącząc branżę w celu wspólnego budowania przyszłości – podsumowuje Brown Onduso.

 


Zarejestruj się już teraz!
Możesz dołączyć do GPD 2023, rejestrując się jako uczestnik poprzez platformę rejestracji online, na stronie https://gpd.fi/events/gpd-finland-2023/

 

2023 04 02 2

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.