Nowoczesne projekty wnętrzarskie zaskakują niekonwencjonalnymi zestawieniami. Pomysłem na wprowadzenie do pomieszczeń nowoczesnych rozwiązań są drzwi z powierzchnią o efekcie 3D. Drzwi wewnętrzne, z okleiną trójwymiarowo obrazującą rysunek słoi i kolorystykę drewna spotęgują doznania estetyczne aranżacji wnętrz, wprowadzając do pomieszczeń nowoczesny efekt.

Image 

Drzwi wewnętrzne drewniane Sempre - orzech średni; fot. POL-SKONE

Trójwymiarowy wzór drewna
Firma POL-SKONE poszerzyła paletę barw drzwi z kolekcji Sempre, z efektem 3D o 6 nowych kolorów: dąb polski, kasztan i orzech antyczny, kasztan royal, jesion, antracyt oraz merbau. Trójwymiarowa struktura okleiny Silkstone doskonale odwzorowuje głębię naturalnego drewna, podkreślając jego estetyczne atuty.

Nowe kolory oklein dostępne są w ramach linii wzorniczych: Sempre, Sempre Alu, Sempre Fiori, Sempre Verse. Drzwi w nowej kolorystyce, z trójwymiarowym rysunkiem słoi oferowane są w wariantach: jedno- i dwuskrzydłowym oraz przesuwnym. Wiernie odtworzony rysunek drewna na okleinie ułożono na skrzydle pionowo i w poziomie. Estetyczne okucia, w postaci zawiasów i klamek w różnorodnych kształtach dopełnią całości aranżacyjnej pomieszczeń.

Różnorodność w doborze wielkości i rozmieszczenia przeszkleń na skrzydle oraz oryginalne modele przeszkleń pozwalają na montaż we wnętrzu drzwi o tej samej stylistyce, kolorystyce, ale różniących się detalami. Takie rozwiązanie uatrakcyjni aranżację i ułatwi zachowanie równowagi kompozycyjnej. W standardzie występują dwa rodzaje szklenia: biały mat o grubości 4 mm i brąz mat 4 mm, które są stosowane w zależności od kolorystyki okleiny.

Na wyjątkową uwagę zasługuje model Sempre Verse, którego oryginalne wzornictwo może być podkreślone aż 5 oryginalnymi szkleniami: biały mat, brąz mat, Birain, Blur, Stacatto oraz Merletto.

Image 

Drzwi wewnętrzne drewniane Sempre - merbau; fot. POL-SKONE

Efektowne inspiracje w 3D
Skrzydła drzwi wewnętrznych, z powłoką wywołującą efekt 3D, potęgującą rezultat aranżacyjny otrzymały nowe kolory europejskiego i egzotycznego drewna. Dąb polski, kasztan i orzech antyczny oraz jesion Royal zostały zaprojektowane z myślą o osobach ceniący naturalny rysunek drewna, w tradycyjnej kolorystyce rozświetlonych i nasyconych brązów.

Wybór tych tonacji pozwoli stworzyć ciepłe wnętrze w klasycznym stylu. Drzwi w kolorze antracytowym Royal, mogą stać się elementem odważnych aranżacji, których wyznaczniki to modne, geometryczne formy mebli i monochromatyczne tonacje barw. Okleina w kolorze egzotycznego drewna merbau, pokrywająca drzwi wewnętrzne POL-SKONE wsparta doskonałym, trójwymiarowym odwzorowaniem rysunku słoi drewna uzupełni wystrój zainspirowany motywami kolonialnymi bądź ekologicznym.

Image 

Drzwi wewnętrzne drewniane Sempre Alu - jesion; fot. POL-SKONE

Producent: POL-SKONE Sp. z o.o.
Orientacyjne ceny:
Sempre,  cena za skrzydło od  486 zł + VAT
Sempre Alu,  cena  za skrzydło od 826 zł + VAT
Sempre Fiori ,  cena za skrzydło  od 486 zł + VAT
Sempre Verse,  cena za skrzydło od 486  zł + VAT

Więcej informacji na stronie: www.pol-skone.pl

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.