Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 

Baner Press Glass final

 

Konkurs na „Instalatora roku” na targach RENEXPO® Poland w Warszawie
Data dodania: 10.10.17

Już po raz siódmy w Warszawie odbędą się targi branży fotowoltaicznej - RENEXPO® Poland. W tym roku zostanie zorganizowany konkurs na „Instalatora roku 2017”. To pierwsza taka inicjatywa, która ma promować dobre praktyki i sprawdzić umiejętności polskich instalatorów. Najlepsza drużyna otrzyma nie tylko okolicznościowy puchar, ale również instalację fotowoltaiczną o mocy 3kW. Organizatorami akcji jest producent systemów fotowoltaicznych Corab oraz SHARP i SolarEdge. 

 

20170933renexpo image001

 

 

Branża PV choć młoda w Polsce rozwija się coraz prężniej. Na przestrzeni ostatnich kilku lat wszyscy uczestnicy rynku zdobywali wiedze i doskonalili umiejętności. Niestety nie zawsze instalacje wykonywane są poprawnie, dlatego w tym roku firmy Corab, Sharp i SolarEdge oraz organizator targów RENEXPO® Poland postanowili zor-ganizować konkurs na „Instalatora Roku”. Będzie to okazja nie tylko do wymiany doświadczeń, sprawdzenia wiedzy i umiejętności oraz pokazywania dobrych praktyk, ale przede wszystkim wspólna zabawa i kolejna forma promocji fotowoltaiki w naszym kraju.


Jak zostać Instalatorem roku 2017?
W konkursie mogą wziąć udział dwuosobowe drużyny, które wyślą zgłoszenie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z załączonym zdjęciem poprawnie wykonanej wła-snej instalacji fotowoltaicznej. Do kolejnego etapu przejdzie 8 drużyn. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Areną zmagań najlepszych instalatorów będą targi RENEXPO® Poland w Warsza-wie. Tam drużyny przystąpią do montażu instalacji na dach płaski, modułów oraz połączą je do falownika. O wygranej zadecyduje czas i jakość wykonania.

 

20170933renexpo image002

 


Co można wygrać?
Zwycięzca otrzyma tytuł: „Instalator roku 2017”, okazały puchar i co najważniejsze komponenty instalacji fotowoltaicznej o mocy 3 kW. Zestaw będzie się składał z do-wolnego systemu Corab na dach płaski lub skośny, paneli SHARP NQ-R256A Mono Back Contact oraz falownika SolarEdge 3kW Hd Wave SE 3000H oraz 12 optymali-zatorów mocy. Łączna wartość nagrody w konkursie to blisko 20 tys. złotych.


Organizatorami są Corab, SolarEdge, SHARP oraz Targi RENEXPO® Poland 2017.


Szczegóły : instalator-roku.corab.eu

 

20170933renexpo image009a

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także