Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

Risen Energy zapewni moduły 500 W o łącznej mocy 20 MW do Tokai Engineering w Malezji, jest to pierwsze na świecie zamówienie na mocniejsze moduły
Data dodania: 19.03.20

 Chiński lider fotowoltaiczny notowany na rynku z udziałami „A” firma Risen Energy Co., Ltd. niedawno podpisała umowę na współpracę z wiodącym dostawcą rozwiązań w branży ochrony przed piorunami i skokami napięcia Shah Alam Tokai Engineering (M) Sdn. Bhd. z Malezji. W ramach kontraktu chińskie przedsiębiorstwo zapewni 20 MW wysoko wydajnych modułów solarnych na potrzeby malezyjskiej firmy. Jest to pierwsze na świecie zamówienie na moduły o mocy 500 W i kolejny przykład wiodącej roli Risen Energy w epoce fotowoltaiki 5.0.

 

20200303 PV 1

 

Mając na koncie 27 lat doświadczenia, firma Tokai jest ugruntowanym inwestorem w rozwiązania solarne w wyniku kompleksowych, dostosowanych rozwiązań wysokiej jakości. Jako pionier we wprowadzeniu na rynek pierwszych wysokowydajnych modułów 500W firma Risen Energy dostarczy do Tokai moduły na bazie monokrystalicznych płytek krzemowych G12 (210 mm). Moduły mogą zmniejszyć koszt BOS (utrzymanie równowagi systemu) systemu o 9,6% i koszt LCOE (uśredniony koszt energii elektrycznej) o 6%, jednocześnie zwiększając produkcję pojedynczej linii o 30%.

 

„Risen Energy przewodzi w branży w zakresie wykorzystania zalet epoki fotowoltaiki 5.0 pod postacią wysoko wydajnych modułów 500 W bazujących na przełomowych technologiach. Z ogromną radością podejmujemy współpracę z Risen Energy i spodziewamy się dostawy i montażu modułów tak szybko, jak to możliwe. Naszym celem jest zmniejszenie uśrednionego kosztu energii elektrycznej i uzyskanie wyższego dochodu z wygenerowanej energii” – powiedział główny dyrektor wykonawczy Tokai Group Dato' Ir. Jimmy Lim Lai Ho, komentując rozpoczęcie współpracy.

 

„Jesteśmy zaszczyceni tym, że możemy dostarczyć do Tokai wysoko wydajne moduły 500 W, które charakteryzują się szeregiem zalet. Jako pierwszy na świecie dostawca modułów 500 W z pewnością i niezbędnymi kompetencjami przyjmujemy na siebie rolę liderów w epoce fotowoltaiki 5.0. Nadal będziemy wierni podejściu do badań i rozwoju skupiającemu się na produktach o niskich kosztach i wysokiej wydajności oraz rozwiązaniach, które odpowiadają na potrzeby rynkowe. Wyglądamy możliwości współpracy z większą liczbą partnerów, aby umożliwić branży fotowoltaiki pełne wykorzystanie nowej epoki produkowanych masowo modułów o wysokiej produkcji” – skomentował dyrektor marketingu globalnego w Risen Energy Leon Chuang.

Źródło: Risen Energy Co., Ltd, PAP

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także