Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 08 okladka1

Świat Szkła 8/2022

User Menu

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Już jutro drugie spotkanie z cyklu webinariów o programie „Czyste Powietrze”
Data dodania: 27.04.21

W ubiegłym roku, z inicjatywy Związku POiD, w ramach kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”, zorganizowane zostało spotkanie online na temat programu „Czyste Powietrze”, dzięki któremu Polacy mogą w swoich domach wymieniać stolarkę otworową ze wsparciem finansowym. Uczestniczyli w nim m.in. Partnerzy akcji.

 

20210422Czyste Powietrze jak wypelnic wniosek o dofinansowanie webinar

 

W tym roku przed nami zaś następne tego typu webinarium, tym razem o zasadach wypełniania wniosków o dofinansowanie na zakup nowych okien, drzwi czy bramy garażowej.

 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Związku POiD, w ramach kampanii "WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ", zostanie zorganizowany wkrótce drugie webinarium we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Tym razem ze wsparciem merytorycznym oddziału tejże instytucji w Olsztynie (zgodnie z rekomendacją jednostki centralnej). Tematem spotkania będą zasady wypełniania wniosku o dofinansowanie, które przedstawią eksperci z ramienia WFOŚiGW w Olsztynie.

 

Spotkanie jest organizowane z myślą o wsparciu inwestorów w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie przez firmy z branży stolarki otworowej, oferujące produkty spełniające wymogi programu "Czyste Powietrze".

 

Dzięki temu w salonach sprzedaży okien, drzwi czy bram garażowych, klienci uzyskają nie tylko profesjonalne doradztwo produktowe, lecz także fachową poradę w zakresie pozyskania wsparcia dla inwestycji.

 

W ten sposób jeszcze więcej domów stanie się bardziej energooszczędnych, gdyż zostanie wyposażanych w innowacyjne rozwiązania z branży stolarki otworowej.


Zachęcamy serdecznie do udziału w webinarium firmy członkowskie Związku POiD, przedstawicieli ich punktów handlowych, a także firmy niezrzeszone w organizacji.


Spotkanie online odbędzie się 28 kwietnia br. o godz. 12:00 za pośrednictwem aplikacji ZOOM – został stworzony link dla Partnerów kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”.

 

W celu uzyskania danych do logowania prosimy o kontakt z Biurem Związku POiD.

 

Przedstawiciele punktów handlowych stolarki budowlanej i firmy niezrzeszone w Związku POiD mogą zaś obejrzeć webinarium na kanale POiD w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=Bcrba9kC9Y8

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także