Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 03 okladka1

Świat Szkła 03/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

konferencja webinarium 2021 

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

Harmonia w wielu odsłonach: drzwi Inovo
Data dodania: 15.10.13

Zapewniają prywatność, dzielą przestrzeń, ale też w istotny sposób wpływają na charakter wnętrza - drzwi to element, który zasługuje na szczególną uwagę w procesie aranżacji.

 

 

Wybierając je, warto postawić na jakość i jak najlepsze dopasowanie do własnych potrzeb i stylu. Różnorodność drzwi Inovo marki VOX daje pewność, że bez trudu znajdziemy model, który wpisze się w styl nasz i naszego wnętrza, będąc jego najlepszą wizytówką.

 

20131011inovo-aran1


Nie ulega wątpliwości, że podstawową cechą drzwi powinna być trwała, solidna konstrukcja. Obok najwyższej jakości i łatwości czyszczenia, do atutów drzwi Inovo należą zaskakująco szerokie możliwości dopasowania ich wyglądu do indywidualnych wymagań. Dzięki temu nadają się do wielu aranżacji, utrzymanych w różnych stylistykach.

 

20131011inovo-aran2


Wszędzie dobrze…
Prosty, nowoczesny design drzwi sprawia, że są nie tylko ponadczasowe, ale i zupełnie uniwersalne. Wybierając między modelami z różnymi rozmiarami przeszkleń w górnej części lub bez dużego przeszklenia czy decydując się na podcięcie wentylacyjne, mamy swobodę użycia ich we wszystkich pomieszczeniach: będą wyglądały równie dobrze w salonie, kuchni, łazience czy sypialni. Delikatne przeszklone paski i zaoblone krawędzie przy szybach to kwintesencja nowoczesnego wzornictwa, które jest na miejscu zawsze i wszędzie.

 

20131011inovo-aran3


Tak, jak lubisz
Tym, co wyróżnia drzwi Inovo, jest również bardzo szeroka gama kolorystyczna. Dobierając właściwy dla naszych potrzeb model i decydując się na jeden z kilku dostępnych kolorów, mamy pewność, że nasze drzwi będą kropką nad „i” każdej aranżacji. Nowoczesne, minimalistyczne wnętrza świetnie zaprezentują się z kolorem biały mat lub grafit ryfla.

 

20131011inovo-aran4

 

Te zdecydowane barwy równie dobrze sprawdzą się zarówno w aranżacji monochromatycznej, jak i zbudowanej przy użyciu kontrastów – ciemne drzwi ciekawie spuentują białe pomieszczenie. W lekkich, jasnych wnętrzach doskonale będą wyglądały drzwi w kolorze jasnego drewna – jesion lub wiąz sprawdzą się idealnie. Do stylowych pomieszczeń o zdecydowanym charakterze świetnie nadają się ciepłe, ciemniejsze odcienie drewna: trafnym wyborem będą orzech amerykański lub bardzo ciemny wiąz tabac.

 

Drzwi Inovo zostawiają też możliwość wyboru koloru elementów przeszklonych. Dobierając do naszych drzwi szyby w jednym z czterech kolorów, stworzymy model, który najpełniej odzwierciedli nasze upodobania i styl całego pomieszczenia.


Obok ścian i podłóg, drzwi są niezwykle ważnym, stałym elementem aranżacji. Dzięki swojej uniwersalności i różnorodności, drzwi Inovo doskonale spełniają swoje funkcje praktyczne i estetyczne nie tylko w każdym pomieszczeniu, ale i w każdej stylistyce, w której czujemy się najlepiej. Wysoka jakość i nowoczesne wzornictwo to połączenie, które gwarantuje sukces w każdych okolicznościach.


Więcej informacji na: http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik