Pierwsze zamówienie w Polsce
CKM Extrusion, wiodący producent profili okiennych z PVC na rynku polskim, zaufał francuskiej spółce TECAUMA, która dostarczy system automatycznego magazynowania profili TEC’UP.

 

20150808Tecauma TECUP H8

 System wózka TEC’UP firmy TECAUMA, fot. TECAUMA


System wózkowy TEC’UP H8 zostanie zainstalowany w CKM EXTRUSION pod koniec 2015 r. System ten będzie automatycznie zarządzać zespołem ponad 800 komór z profilami jednocześnie.

 

Rozwiązanie to pozwoli spółce zoptymalizować obszar w strefie magazynowania, poprzez wykorzystanie górnej przestrzeni budynku na składowanie profili. Proces magazynowania będzie zarządzany komputerowo, co zapewni śledzenie produkcji i wiedzę na temat zapasów w czasie rzeczywistym.


Bezpieczeństwo operatorów zostanie zwiększone, ponieważ będą oni wykonywać swoją pracę na poziomie zero, na ergonomicznych stanowiskach zbierania i załadunku.


TEC’UP pozwoli także zachować jakość profili, które będą składowane w suchym i czystym miejscu, w temperaturze pokojowej.

 

Wskaźniki zwrotu z inwestycji TEC’UP
Opierając się na informacjach uzyskanych od klientów wyposażonych w system wózków TEC’UP we Francji, TECAUMA opracowała wskaźniki, dzięki którym firmy mogą przeprowadzić obliczenia zwrotu z inwestycji w przypadku projektów zakładających zastosowanie systemu TEC’UP. Obliczenia te uwzględniają główne korzyści finansowe, takie jak spadek liczby interwencji operatorów na poziomie składowania, poprawa wydajności urządzeń (fabryki obróbki itp.), które są zaopatrywane na bieżąco, lepsze zarządzanie zapasami profili.


Wejście na rynek w Polsce
Ten pierwszy w Polsce projekt odzwierciedla wysiłki spółki TECAUMA, celem których było wejście firmy na polski rynek. Gervais GENDRE, specjalista ds. eksportu TECQUMA, któremu wsparcia udziela polski przedstawiciel handlowy, odwiedza Polskę co miesiąc.


Aby zapewnić stały i rzetelny monitoring potrzeb i zadowolenia klientów, firma TECAUMA nawiązała partnerską współpracę z francuską spółką ASTHEO, która posiada oddział w Krakowie. Stąd pracownicy i konsultanci ds. technicznych zapewniają serwis posprzedażowy i stałą obsługę klientów w Polsce.


„Zobowiązani byliśmy zapewnić naszym klientom pełen komfort” – stwierdził Gervais GENDRE. Mimo iż sprzęt jest projektowany i produkowany we Francji, serwis posprzedażowy jest wykonywany przez kompetentnych pracowników technicznych, którzy pracują w Polsce”.


W najbliższych miesiącach TECAUMA ma zamiar zorganizować w Krakowie magazyn najbardziej potrzebnych części zamiennych, co umożliwi technikom serwisu posprzedażowego szybkie przeprowadzanie napraw.

 

20150808Tecauma internet

 www.tecauma.com/pl/ - strona TECAUMA w języku polskim,  fot. TECAUMA


Strona internetowa w języku polskim
Strona internetowa TECAUMA jest już dostępna w języku polskim: www.tecauma.com/pl/. Strona zawiera zdjęcia i filmy opracowane przez TECAUMA dla sektora stolarki przemysłowej, a także wszelkie aktualne informacje o firmie. • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.