TECAUMA jest francuską firmą tworzącą i produkującą urządzenia o wysokim stopniu automatyzacji dla potrzeb produkcji w różnego rodzaju firmach w szczególności w firmach produkujących okna i drzwi.

 

TECAUMA specjalizuje się od ponad 15 lat w produkcji urządzeń dla potrzeb zakładów produkujących okna,drzwi. Uzyskane doświadczenie pozwoliło wzbogacić ofertę o system zautomatyzowanego składowania profili i zarządzania magazynem pod nazwą „TEC'UP”.

 

 20141111TEC UP H12

TEC’UP H12 zrealizowana w firmie przemysłu stolarskiego, magazynowanie po jednej stronie suwnicy

 


TEC’UP, suwnica stworzona przez TECAUMA
System TEC'UP, którego głównym elementem jest suwnica bramowa stworzona przez TECAUMA, pozwala na całkowite zautomatyzowanie składowania i podawania do produkcji profili z PCV, aluminium, stali / na stanowisko cięcia lub lakierowania.

 

Zastosowanie tego systemu pozwala na : optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej , optymalizacje stanów magazynowych, ograniczenie zatrudnienia w magazynie do 1-2 osób/zm. , zapewnienie FIFO , jednoznaczną identyfikację profili, zapewnienie ciągłej –nie przerwanej dostawy profili na stanowisko robocze , w każdej chwili jest dostępna informacja o aktualnym stanie magazynu, zapewnia ergonomię ,może współpracować z systemem informatycznym zarządzania produkcją , daje doskonałą kontrole zarządzania magazynem.

 

 20141111TEC UP H8

TEC’UP H8, zrealizowana w firmie przemysłu lakierniczego

 

Doskonała kontrola zarządzania magazynem
Przede wszystkim, zarządzanie składowaniem jest automatyczne. System informatyczny dostarczony wraz suwnicą TEC’UP gwarantuje identyfikowalność produkcji i pozwala sprawdzić obecny stan składowania na odległość, na komputerze i nawet dzięki aplikacji Smartphone!


Bezpieczeństwo i produktywność
Dzięki zastosowaniu naszego systemu operator centrum tnącego nigdy nie czeka na profile one zawsze czekają na niego na stanowisku pobierania/piking są bezpiecznie dostarczone przez system przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, zagrożenie dla operatora zostało ograniczone do maximum , nie ma ryzyka błędu referencji dzięki temu zwiększa się produktywność.

 

 20141111TEC UP Ladowanie ksztaltownikow 1

Stanowisko załadunku wewnątrz przy pomocy suwnicy


Jakość
Ten system pozwala na zachowanie odpowiedniej jakości profili w dłuższym okresie przechowywania, ponieważ są one składowane w budynku w suchym miejscu i w stałej temperaturze ,są czyste i nie ma ryzyka uszkodzenia podczas przemieszczania.


Optymalizacja przestrzeni dla każdego typu budynku
System TEC'UP w optymalny sposób wykorzystuje przestrzeń do magazynowania . Składowanie odbywa się na wysokości do 12,5 m. TECAUMA każdy system TEC'UP odpowiednio dopasowuje tak by optymalnie wykorzystać budynek.

 

Na przykład: stanowisko załadunku profili do magazynu może znajdować się w budynku jak również na zewnątrz budynku, składowanie może być jednostronne lub dwustronne, itd.

 

TECAUMA oferuje dwa modele :TEC'UP H8 składowanie profili do 8m wysokości, oraz TEC'UP H12 składowanie profili do 12,5m wysokości.

 

 20141111TEC UP Ladowanie ksztaltownikow 2

Stanowisko załadunku na zewnątrz budynku przy pomocy wózka widłowego


TECAUMA w Polsce
TECAUMA jest obecna na polskim rynku od ponad roku, wspierając rozwój polskich firm produkujących okna i drzwi. Automatyzacja magazynów staje się dla polskich firm z tej branży interesującym projektem inwestycyjnym, wiele firm zaczyna dostrzegać konieczność uporządkowania gospodarki magazynowej profilami służącymi do produkcji. Wraz z dynamicznym rozwojem firm i rosnącej konkurencji, bardzo ważne jest ulepszenie organizacji produkcji wszędzie tam gdzie to możliwe, optymalizowanie kosztów, zapewnienie wysokiej jakości oferowanego produktu w tym niewątpliwie pomaga oferowany przez nas system - zauważył Gervais GENDRE, Handlowiec ds. Exportu TECAUMA. Firma TECAUMA jest reprezentowana w Polsce przez  Zdzisława Gregorczyka

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.