Roto Frank Okucia Budowlane zaprasza klientów i partnerów biznesowych do spotkań z wykorzystaniem nowej platformy cyfrowej Roto City. Interaktywna prezentacja ma formę wycieczki po wirtualnym mieście. Przedstawia rozwiązania i nowości Roto w konkretnych zastosowaniach, spełniające szereg różnych wymagań projektowych budynków.

 

20220707roto Conference Centre Roto City fot Roto

 Witamy w Roto City! Indywidualne oprowadzanie po wirtualnym mieście jest doświadczeniem nowego rodzaju. Nowości z 2021 i 2022 roku będą teraz prezentowane również w licznych zastosowaniach fot. Roto City Trade Show

 

Platforma komunikacji Roto City jest atrakcyjnym miejscem wirtualnych spotkań przedstawicieli Roto i klientów. Jak w prawdziwej metropolii realnego świata można tu znaleźć budynki – od domów jednorodzinnych, przez hotele, biura, szkoły, po szpitale – w których nowoczesne okna i drzwi pełnią szczególne funkcje. Podczas spotkań online można zobaczyć, jak konkretne systemy okuć w stolarce otworowej umożliwiają spełnienie różnych wymagań projektowych i zwiększają komfort użytkowników budynków. Od lipca 2022 r. dostępny jest w Roto City nowy moduł: Centrum Kongresowe, jako cyfrowa alternatywa dla targów Fensterbau Frontale 2022.

 

 

Wygodnie w dowolnym miejscu i czasie
W Roto City zobaczyć można wszystkie nowości produktowe z 2021 i 2022 w różnych obiektach wirtualnego miasta. Nowa formuła pozwala przedstawić klientom korzyści i szerokie spektrum zastosowań w atrakcyjny wizualnie i wygodny sposób. „W Roto aktywnie wspieramy projektowanie i funkcjonalność budynków w miejskiej przestrzeni za pomocą inteligentnych rozwiązań.

 

Dzięki interaktywnym spotkaniom z klientami umożliwiamy klientom zapoznanie się z przydatnością systemów okuć do różnego rodzaju projektów” – mówi Paweł Szkodziak dyrektor ds. marketingu Roto Frank Okucia Budowlane. „Pandemia i związane z nią ograniczenia osobistego udziału w wydarzeniach wymagały stworzenia nowych form kontaktu. Alternatywą dla Fenstarbau Frontale jest wirtualne Centrum Kongresowe w Roto City, które w odróżnieniu od tradycyjnych targów odwiedzać można wygodnie i bezpiecznie: w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca”.

 

20220707roto City Trade Show fot Roto

 W wirtualnym Centrum Kongresowym Roto City" na gości czeka stała ekspozycja różnorodnych rozwiązań nowoczesnej technologii okuć.

 

Elastyczna forma kontaktu pozwala odpowiednio dopasować zakres prezentacji do zainteresowań klientów, zarówno podczas spotkania biznesowego na miejscu, jak i w warunkach wideokonferencji. „O tym, jak i jakie treści cyfrowe są wykorzystywane i udostępniane, decydują indywidualnie gość i gospodarz. Aby uatrakcyjnić rozmowy online dla pierwszych uczestników przygotowaliśmy sympatyczne upominki. Jesteśmy przekonani, że nowa formuła wirtualnych prezentacji Roto, będzie równie ciekawa co inspirująca dla naszych klientów” – podsumowuje Paweł Szkodziak.

 

20220707roto Welcome to Roto City

Elastyczna forma kontaktu pozwala odpowiednio dopasować zakres prezentacji do zainteresowań klientów i zarówno podczas spotkania biznesowej na miejscu, jak i w warunkach wideokonferencji.

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.