Kiedy targi BAU 2023 ponownie otworzą swoje wrota w Monachium, firma ISO-Chemie będzie już tam obecna jako wystawca. Jako profesjonalista w zakresie uszczelnień fug zaprezentuje nowe i sprawdzone energooszczędne rozwiązania uszczelnień dla nowych budynków i renowacji istniejących.

 

2023 03 08 1

 Rozwiązania uszczelnieniowe ISO-Chemie dla energooszczędnej izolacji budynków © 2023 ISO-Chemie GmbH

 

Odwiedzający targi BAU mogą spodziewać się różnych interesujących innowacji w dziedzinie taśm wielofunkcyjnych oraz folii uszczelniających okna i fasady od ISO-Chemie.


Na stoisku ISO-Chemie projektanci i wykonawcy, którzy pracują z instalacjami montażu stolarki otworowej w warstwie izolacji cieplnej - tj. przed ścianą nośną - będą mogli zapoznać się z szeroką gamą różnych systemów montażu przedściennego.

 

Szczególnie interesujące są indywidualnie dostosowywane płyty konstrukcyjne i systemy PREFAB ISO-Chemie do montażu w warstwie izolacji, które idealnie nadają się do montażu wstępnego w fabryce.

 

ISO-Chemie zaprezentuje na targach BAU te i inne wysokowydajne produkty uszczelniające do zintegrowanych systemów izolacji cieplnej, ochrony przeciwpożarowej, konstrukcji okiennych, metalowych, drewnianych i fasadowych.

 

Inteligentne rozwiązania do energooszczędnej izolacji budynków pomagają poprawić współczynniki fizykalno-budowlane, takie jak szczelność, trwałe przejmowanie ruchów elementów, odporność na warunki atmosferyczne, izolację cieplną i akustyczną, a także chronią przed wilgocią i ogniem oraz stworzają zdrowy klimat w pomieszczeniach.

 

– Podczas prezentacji ISO-Chemie na targach BAU 2023 główne tematy po raz kolejny będą dotyczyć kwestii BAUFUGE 4.0 – mówi Kierownik Marketingu Inge Knorn. Ten przyszłościowy koncept „Uszczelnienia budynków następnej generacji” został wprowadzony przez producenta w 2017.

 

Inge Knorn dodaje: – Kładziemy szczególny nacisk na wspieranie architektów i projektantów branżowych, a także wykonawców i handlowców w digitalizacji procesów, aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa dla przyszłościowego planowania, wydajnej realizacji i płynnego procesu montażu.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o energooszczędnych rozwiązaniach uszczelnień budynków i systemach montażu w zewnętrznej warstwie izolacji, powinieneś odwiedzić stoisko ISO-Chemie nr 432 w hali B6.

 

Zainteresowane podmioty z branży lekkich konstrukcji metalowych mogą również zapoznać się z rozwiązaniami produktowymi ISO-Chemie w zakresie ISOM SYSTEMY DO KONSTRUKCJI METALOWYCH na stoisku Międzynarodowego Stowarzyszenia Lekkich Konstrukcji Metalowych (IFBS).

 

Komponenty składające się na ten system są specjalnie dopasowane do realizacji odpornych na zacinający deszcz i wiatroszczelnych konstrukcji dachów i ścian z blach trapezowych, stalowych profili kasetowych i elementów „sandwichowych”.

 

Oferuje on rozwiązania uszczelnieniowe dla prawie każdej sytuacji połączeniowej w lekkich konstrukcjach metalowych, które spełniają wymagania ustawy o charakterystyce energetycznej budynków, norm DIN 4108, DIN 18542 oraz przepisów technicznych IFBS dla lekkich konstrukcji metalowych. 


Główne stoisko ISO-Chemie: hala B6, stoisko 432

Stoisko IFBS: hala B2, stoisko 303

 

2021 07 22 5

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.