2023oknoplus

 

Lato w pełni – czy jest lepszy moment na planowanie remontu, termomodernizacji lub zakupu stolarki otworowej? W tych niełatwych ekonomicznie czasach OknoPlus wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, oferując swoje rozwiązania z rabatem sięgającym nawet 46%! Dodając do tego pomoc w pozyskaniu dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze, ciepłe, energooszczędne oraz ekologiczne domy są dziś na wyciągnięcie ręki.

 


Powiedzieć, że wymiana okien oraz drzwi na te innowacyjne oraz energooszczędne ma ogromne znaczenie dla komfortu przebywania w domu czy mieszkaniu, to jak nic nie powiedzieć.

 

Nowoczesna stolarka otworowa, charakteryzująca się szczelnością, zaawansowanymi parametrami technicznymi i najwyższą jakością to nie tylko gwarancja ciepłych wnętrz, ale cisza, bezpieczeństwo i więcej światła, tak niezbędnego w drugiej połowie roku, gdy dni stają się krótsze i słońca jest jak na lekarstwo.

 


Letnia promocja

– otwórz się na oszczędności!
Jeżeli rozpoczynasz budowę, remont lub termomodernizację domu i kluczowe decyzje zakupowe nadal przed Tobą, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - firma OknoPlus ogłosiła właśnie start Letniej Promocji, w której flagowe produkty, nowości i premiery są dostępne z rabatem sięgającym nawet 46%.

 

- Tym razem przygotowaliśmy dla naszych klientów ofertę obejmującą zarówno dobrze znane modele, jak i te, które niedawno zadebiutowały na rynku lub otrzymały zupełnie nowy, odświeżony wygląd - mówi Ewa Zarychta, ekspert marki OknoPlus.

 

- Oprócz doskonale rozpoznawalnych wariantów, takich jak Reveal, Morlite, czy Genesis, rabatem objęte są również dwie zeszłoroczne premiery: Reveal Unique - prawdziwa rewolucja na rynku budowlanym, która dzięki autorskiej technologii DSB® (Double Static Base) pozwala korzystać z zalet szklenia statycznego w rozwiązaniach aluminiowych oraz Reveal Loft o unikatowym, zewnętrznym kroju skrzydła, ale również niezwykle niskim złożeniu skrzydła i ramy – zaledwie 97 mm – dodaje.


A to nie koniec oszczędności!

 


Inwestycja, która zwróci się z nawiązką
Choć Letnia Promocja to doskonały sposób, by klasyczne i nowe modele kupić w naprawdę atrakcyjnej cenie, inwestycja w nową stolarkę może się zwrócić na jeszcze jednym poziomie.

 

Program Czyste Powietrze to inicjatywa propagująca proces termomodernizacji, czyli wspieranie wszelkich działań mających na celu znaczące ograniczenie strat ciepła w budynkach. Usuwanie nieefektywnych źródeł grzewczych, takich jak stare piece, izolacja ścian i dachów, eliminacja mostków termicznych oraz wymiana okien na energooszczędne - to dziś nie tylko idea, ale absolutna konieczność.

 

Zasada jest prosta - im lepiej ocieplone będą nasze domy, tym większe korzyści. Wszyscy zyskują! Inwestorzy podnoszą swój komfort życia, obniżając jednocześnie rachunki za eksploatację, cała planeta odetchnie dzięki niższej emisji szkodliwych substancji, a przyszłe pokolenia mają szansę na spokojniejszą przyszłość.

 

- Zakup energooszczędnych drzwi oraz okien to poważny krok, który może wpłynąć na domowy budżet. Program Czyste Powietrze skierowany jest do właścicieli budynków jednorodzinnych, a zwrot inwestycji wynosi od 40 do 70%, a nawet może obejmować całkowitą refundację - w zależności od planowanego zakresu prac i dochodów wnioskodawców. Dodając do tego tak wysokie rabaty, które przygotowaliśmy dla naszych klientów, decyzja o zakupie może stać się znacznie prostsza – mówi Ewa Zarychta, ekspert marki OknoPlus.

 

Eksperci OknoPlus podpowiedzą na jakie rozwiązania najlepiej postawić, jakie dokumenty przygotować oraz krok po kroku przejdą z inwestorami przez zawiłości wniosku pozwalającego na zdobycie dopłaty.


Letnia Promocja OknoPlus potrwa do 31 sierpnia 2023 roku.

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.