Wanna pozwala na wygodną, relaksującą kąpiel oraz stworzenie klimatu błogiego odprężenia. Świetnie nadaje się do kąpieli we dwójkę lub z dzieckiem. Jest łatwa w czyszczeniu. Potrzebujemy jednak na nią dużo przestrzeni, a na przygotowanie kąpieli musimy poświecić trochę czasu. Bywa to kłopotliwe, zwłaszcza gdy się spieszymy.

Może więc lepiej wybrać prysznic, który pozwoli szybko się odświeżyć, np. rano przed pracą? Kabina zajmuje również znacznie mniej miejsca.

Ale co zrobić, gdy zatęsknimy za przyjemnym wylegiwaniem się w ciepłej wodzie z „pianką”? Na co się zdecydować? Wybór w rzeczywistości jest bardzo prosty. Z parawanem nawannowym Niven możemy w każdej chwili skorzystać z prysznica.

ImageFunkcjonalne rozwiązania
W ofercie marki KOŁO dostępne są dwa rodzaje parawanów nawannowych Niven. Jednoczęściowy o wymiarach 70 x 140 cm oraz dwuczęściowy o wymiarach 125 x 140 cm.

Dzięki temu łatwiej dobrać odpowiedni model do wielkości wanny oraz łazienki. Ponadto specjalne rozwiązania zabudowy nawannowej Niven podnoszą ich estetykę i funkcjonalność.

Parawany nawannowe Niven mogą być montowane na niemal każdej wannie prostokątnej. Dzięki specjalnej konstrukcji mogą być one składane na ścianę poza wanną, jaki i przy wannie. Ponadto, zastosowany w zawiasach system pozycjonowania poszczególnych elementów szklanych sprawia, że korzystanie z parawanów jest niezwykle łatwe i komfortowe – mówi Artur Banasiak, Senior Product Manager ds. B&S w Sanitec KOŁO.

Możliwość otwierania parawanów do wewnątrz wanny, jak i na zewnątrz pozwala na łatwe utrzymanie ich w czystości. Szkło parawanów Niven standardowo pokryte jest powłoką Reflex Koło, która zapobiega nadmiernym zabrudzeniom i ułatwia utrzymanie produktu w czystości.  Ponadto zabudowa wyposażona jest w zestaw profili montowanych na ścianie i brzegu wanny, a także w uszczelki, co w połączeniu zapewni całkowitą szczelność i gwarancję niezawodnego użytkowania.

Wyjątkowa estetyka
Nowe parawany Niven wykonane zostały ze szkła hartowanego o grubości 6 milimetrów oraz chromowanych okuć. Szczególna dbałość i staranność z jaką stworzone zostały wszystkie detale zabudowy, znacznie podnoszą jej estetykę nadając tym samym niepowtarzalny urok łazience, w której jest zamontowana. Atrakcyjne wzornictwo doskonale wpisuje się w rozpoznawalną serię produktów Niven marki KOŁO. Poza parawanami nawannowymi w kolekcji znajdują się również ścianki boczne, drzwi skrzydłowe oraz kabiny prysznicowe półokrągłe i kwadratowe.

Parawany nawannowe Niven to krok w stronę budowania we własnym domu prywatnego świata nieograniczonych możliwości. Mając nawet mała łazienkę możemy wprowadzać do niej rozwiązania, z których zadowolony będzie każdy jej użytkownik. Dzięki  parawanom Niven nie musimy rezygnować z małych przyjemności codziennego życia.

Parawan nawannowy jednoczęściowy 70 x 140 cm, cena 1585 zł brutto
Parawan nawannowy dwuczęściowy 125 x 140 cm, cena 2317 zł brutto

Producent: Sanitec KOŁO Sp. z o.o. www.kolo.com.pl

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.