Kąpiel jak marzenie

 1
Seria kabin ASPIRA gwarantuje maksymalne udogodnienia podczas zażywania kąpieli i podczas eksploatacji wyrobu. Szeroki wybór kolorów profili i wzorów wypełnień oraz dopasowanie kabin do brodzików o różnych głębokościach, a także możliwość wykonania kabiny pod wymiar, umożliwia zaaranżowanie i wyposażenie łazienki według indywidualnych upodobań. Regulowany profil przyścienny pozwala na prawidłowe zamocowanie kabiny. Uszczelki montażowe oraz uszczelki pionowe i magnetyczne, zamocowane na drzwiach, doskonale zabezpieczają przed wyciekiem wody. Regulowane podwójne rolki łożyskowe i samoregulujące się suwaki sprężynowe, stanowiące elementy wyposażenia kabiny, podnoszą jej walory użytkowe i zapewniają bezawaryjne przesuwanie drzwi oraz umożliwiają dokładne ich wypoziomowanie. Dodatkowo, dzięki suwakom, zachowanie czystości kabiny jest łatwe, bo wystarczy wypiąć i odchylić drzwi, a bez problemu będzie można dotrzeć do każdego zakątka kabiny. Opcjonalnie w ofercie serii dostępne będą kabiny z wypełnieniem z modyfikowanego szkła hartowanego.

 2
Komfortowa w użytkowaniu seria kabin VERA pozwala efektywnie wykorzystać przestrzeń łazienki, nadając jej niepowtarzalny styl. Kabiny VERA cechują: duży wybór dostępnych wymiarów, sposobów otwierania drzwi, kolorów profili (7) oraz wzorów wypełnień (4), a także jakość wykonania i funkcjonalność. Łagodne kształty profili współgrają z uchwytami i zawiasami. Możliwość regulacji profili pozwala, bez obaw o przeciekanie, zamontować kabinę nawet przy nierówniej ścianie. Ponadstandardowa wysokości kabiny (190 cm) sprawia, że kąpiel jest bardzo wygodna, niezależnie od wzrostu użytkownika. Opcjonalnie kabiny dostępne są z wypełnieniem ze zmodyfikowanej powierzchni szkła. Na zamówienie kabiny mogą zostać wykonane w niestandardowych wymiarach.

 3
Nowa seria kabin AVANTGARDE III charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem i czystą formą kształtu. Prosta i delikatna konstrukcja, składająca się z tafli modyfikowanego szkła, została zabezpieczana przed osadzaniem się zanieczyszczeń Regulowane listwy przyścienne w połączeniu z minimalistycznym stylem chromowanych zawiasów i uchwytów nadają kabinie specyficzny wyraz. Kabina jest praktyczna. Charakterystyka profili i zawiasów pozwala na niwelację nierówności ścian, a dzięki wyjątkowemu mocowaniu zawiasów w szybach, powierzchnia tafli szkła jest płaska. Wyposażenie drzwi w mechanizm podnoszący zapewnia ich płynne otwieranie i zamykanie, przy czym uszczelka dolna z płetwą nie ociera o brodzik. System transparentnych uszczelek pionowych i lis-twy magnetyczne montowane na drzwiach zabezpieczają przed wyciekiem wody. Na życzenie, kabina może zostać wykonana według niestandardowych wymiarów.

 4
W kabinie SPACE LINE niczym nieskrępowaną przyjemność kąpieli zapewniają: przestrzeń i subtelne wykończenia. Dzięki nim nie tworzy ona wyrazistej, prysznicowej enklawy, a jej oszczędna konstrukcja składa się z profili i tafli szkła tworzących prostą figurę przestrzenną. Dla uzyskania większego komfortu, rozwiązanie to nie posiada drzwi, a wejście do kabiny jest otwarte. Zdecydowanie lepiej komponować się będzie w dużych przestrzeniach. Na życzenie, kabina może zostać wykonana według niestandardowych wymiarów, co pozwala wybrać dostosowane do potrzeb indywidualne rozwiązanie.

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.