Moda dla Panów w przypadku ubrań, kosmetyków, samochodów, a nawet mebli już nikogo dziś nie zaskakuje. Naturalnym stało się, że poddajemy się panującym na rynku trendom w zakresie tego co modne, co się nosi, czym się jeździ, a nawet gdzie się jada. Współczesny modny mężczyzna potrafi o siebie zadbać, wyróżnić się z otoczenia, podkreślić swoje zalety, a przede wszystkim aranżować przestrzeń, w której przebywa.

 

Niewielu zdaje sobie sprawę, że szeroko pojęta moda obecna jest również w przypadku okien i drzwi, które dziś już nie muszą być białymi, prostokątnymi formami, których rolą jest wypełnienie otworu w ścianie. W stolarce okiennej, podobnie jak w modzie, trendy zmieniają się często. Niemniej jednak niezależnie od produktu pragniemy stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl. Dlatego tak popularnym jest tworzenie indywidualnego charakteru naszych domów.

 

20140303DRUTEX IGLO-ENERGY

 

Dziś okna są dopasowane w 100% do gustów i preferencji Klientów. Możemy wybierać spośród form, kształtów, materiałów i kolorów, z których są wykonane. Możemy ponadto dobierać odpowiednio wzór szyb, a nawet kolor uszczelnienia.

 

Obecnie królują zaokrąglone, różnobarwne profile. Wybierając okna do domu coraz częściej decydujemy się na fantazyjne kształty i barwy okien i drzwi. Chętniej montujemy okna w kolorze różnych odcieni brązu, szarości czy zieleni, dobieramy szprosy i szyby pasujące charakterem do wnętrza pomieszczenia i aranżacji budynku – mówi Adam Leik, Dyrektor ds. Marketingu DRUTEX S.A.

 

Dlatego DRUTEX wprowadził do swojej oferty innowacyjne okno IGLO Energy, które jest połączeniem ponadprzeciętnej estetyki, energooszczędności i funkcjonalności. Zaokrąglony, śnieżnobiały profil stanowi o wytrzymałości i jakości produktu, zaś pierwszy na świecie tego rodzaju system uszczelnienia wykonany ze spienionego EPDM zapewnia rewelacyjnie niską wartość współczynnika przenikalności termicznej Uw=0,6 W/(m2K)*, co jest wielkością lepszą o 100% od obowiązujących norm rynkowych. Tak niski parametr oznacza, że okno to może być z powodzeniem stosowane w budynkach pasywnych i energooszczędnych.

Modne okno…

..to takie, które wyraża nasz charakter. IGLO Energy to kombinacja nowoczesności i elegancji. To gwarancja bezpieczeństwa i ciepła. Dostępne w 30 różnych kolorach, formach - od koła przez romb, trójkąt czy wielokąt - może budzić zachwyt. Dodatkowo doskonałe parametry w zakresie izolacyjności i bezpieczeństwa potwierdzają, że jest to okno na czasie. Wyprzedza oczekiwania rynku i Klientów. Wyznacza trendy.

 

Dodatkowo wyposażone w różnorodne wzory szyb (float, termofloat, kolorfloat, multifloat - bezpieczne, antywłamaniowe, kuloodporne, matofloat - antyrefleksyjne, ornament) stanowią o wyjątkowej aranżacji wnętrza. Szyby można dopasować dokładnie do wymogów użytkowych i estetycznych klienta.

 

DRUTEX wprowadził w 2012 roku na rynek nową generację okien wyposażoną w najnowocześniejsze szyby z powłokami niskoemisyjnymi, które oferują najwyższe standardy w zakresie efektywności energetycznej, dostępu światła dziennego oraz komfortu ich użytkowania o współczynniku przenikalności termicznej na poziomie nawet Ug=0,3 W/(m²K).

Indywidualizm i charakter domowników można wyrazić na wiele sposobów. Nie jest jednak tajemnicą, że dużą rolę odgrywa w tym zakresie zamontowana w mieszkaniu stolarka, jej wygląd, wyposażenie. Stąd, wciąż tak popularne są szprosy w oknach.

 

„W naszej ofercie znajdują się zarówno szprosy naklejane, wewnątrzszybowe jak również wiedeńskie w przypadku okien drewnianych. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że w przypadku szprosów, podobnie jak samych okien, istnieje możliwość zastosowania kolorystyki dwubarwnej - inny kolor jest widoczny od wewnątrz, a inny od zewnątrz pomieszczenia. Z pewnością okna w opcji ze szprosami przypadną do gustu wszystkim tym, którzy cenią tradycyjny styl i ponadczasową klasykę”- dodaje Adam Leik.

 

Klamka podkreśla indywidualizm…

Klamka jest tym elementem okna, które pozwala na ocenę estetyki całego okna. Najczęściej znajduje się na środku ramy, co powoduje, że od razu przyciąga uwagę. Z tego względu istotne jest, żeby dobrać klamkę elegancką i dodającą całemu oknu uroku. DRUTEX w ofercie posiada wysokiej jakości klamki aluminiowe, które cechują się trwałością, zaś elegancki kształt i różnorodność kolorów stanowią o ich estetyce.

 

„Oferujemy klamki w różnej kolorystyce, którą możemy dopasować do naszych indywidualnych preferencji. Dla przykładu możemy wybrać pomiędzy bielą, brązem, srebrem czy złotem. A to tylko niektóre z możliwości. Dodatkowo możemy zdecydować się poza wersją klasyczną również na opcję z kluczykiem lub przyciskiem.” – podkreśla Adam Leik.

 

Okna wyrażają naszą osobowość. Okno może być nie tylko białym prostokątem.

Może wyrażać styl, upodobania. Może być towarem luksusowym. Warto więc pamiętać, że prawdziwy mężczyzna powinien i w tym zakresie wybierać w sposób rozsądny i przemyślany.

 

*dla okna o wymiarach 1230mm x 1480mm (szyba Ug=0,3 W/(m2K) z ramką Swisspacer, wzmocnienie z włókna szklanego). Zgodnie z badaniami instytutu CSI w Czechach.

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.