Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 09 okladka1

Świat Szkła 09/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku jedyną agencja badawczą z prestiżowym Godłem „Teraz Polska”
Data dodania: 15.06.16

 ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku zostało nagrodzone w XXVI edycji Konkursu „Teraz Polska”. 


- Nagrodzona przez Kapitułę Konkursu usługa badawcza umożliwia zdiagnozowanie sytuacji przedsiębiorstwa na obecnych i potencjalnych rynkach polskich i zagranicznych wśród grup docelowych. Realizujemy ją w sektorach: rynek inwestycyjno-budowlany, rynek dostawców usług dla ludności i podmiotów gospodarczych, segmenty b2b. Na podstawie badań projektujemy działania marketingowe, promocyjne i integracyjne. W ramach działań badawczych opracowaliśmy m.in. raporty i informatory dotyczące rynków o wysokim potencjale eksportowym dla polskich firm z branży budowlanej i branży stolarki.

 

20160606ASM MAK 6360 

 

Jesteśmy jedyną agencją badawczą mogącą poszczycić się Godłem Teraz Polska. Od 20 lat budujemy swoją markę, zdobyliśmy pozycję lidera na rynku usług badawczych dla sektora budownictwa, a cenna nagroda dodatkowo potwierdza jakość naszych usług. Z ogromną radością chcemy dzielić się naszym doświadczeniem. Zwycięstwo małej kutnowskiej firmy w tak prestiżowym Konkursie to ogromny sukces. Zapraszamy firmy i instytucje publiczne do skorzystania z naszych usług, które są unikalne na polskim rynku – mówi Małgorzata Walczak-Gomuła, Prezes Zarządu ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku.

 

20160606ASM MAK 6375

 

Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny. Jego zadaniem jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, przedsięwzięć innowacyjnych i gmin. W tym roku Kapituła Konkursu nagrodziła Godłem „Teraz Polska” 15 produktów, 8 usług, 2 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 3 gminy. Konkurs „Teraz Polska” od ponad dwudziestu lat nagradza najlepsze produkty i usługi, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych.

 

20160606ASM MAK 6379

 

- Tegoroczna edycja Konkursu była jedną z najbardziej interesujących pod względem różnorodności zgłoszonych produktów i usług. Kapituła, która na podstawie ocen eksperckich, wybierała laureatów, nie miała łatwego zadania. 58% zgłoszeń otrzymało na etapie oceny ekspertów 900 i więcej punktów na 1000 możliwych, co potwierdza, że kolejny raz możemy cieszyć się wysokim poziomem i wyrównaną rywalizacją o Godło „Teraz Polska”. – podsumowuje Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska”. - Z satysfakcją obserwujemy, jak z roku na rok wśród laureatów przybywa firm oferujących najnowocześniejsze rozwiązania w swoich branżach. Jesteśmy przekonani, że mają one olbrzymi potencjał, by stać się wizytówką polskiej gospodarki na świecie – dodaje.

 

20160606ASM MCH 8752

 

Godło „Teraz Polska” cieszy się dziś zaufaniem, uznaniem społecznym i dobrą opinią publiczną. Jest gwarancją najwyższej jakości, jaką otrzymują konsumenci, nabywając produkt czy usługę.

 

20160606ASM DSC 4718

 

 

– W czasach, kiedy coraz większą popularnością cieszy się idea patriotyzmu konsumenckiego, Godło pomaga Polakom podejmować wybory również przy sklepowej półce. Daje im pewność, że wybierają towar dobry i produkowany w Polsce – tłumaczy Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

 

20160606ASM Resize of DSC 4660

 

Ceremonia wręczenia statuetek „Teraz Polska” i „Wybitny Polak” odbyła się 30 maja br. w trakcie wieczornej Gali „Teraz Polska” w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Wieczór uświetnił koncert Zbigniewa Wodeckiego i zespołu Mitch&Mitch.

 

20160606ASM statuetka TP

 

Szczegółowe wyniki dostępne na stronie www.terazpolska.pl.

 

20160606ASM logo

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik