Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 05 okladka

Świat Szkła 05/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Kongres Stolarki Polskiej po raz kolejny wpłynie na przyszłość branży?
Data dodania: 31.03.18

W maju odbędzie się kolejna edycja Kongresu Stolarki Polskiej. Kilkuset uczestników wydarzenia, przy wsparciu najlepszych ekspertów, debatować będzie nad aktualną sytuacją na rynku, możliwymi scenariuszami rozwoju branży i związanymi z nimi wyzwaniami, a także codziennością w życiu każdego przedsiębiorstwa – sprzedażą produktów.

 

Kadra zarządzająca firm, biznesmeni, przedstawiciele działów handlowych i marketingu, profesorowie znanych uczelni, reprezentanci władz oraz dziennikarze spotkają się już za niecałe trzy miesiące w Iławie, aby podjąć ważne decyzje, które – jak co roku – nie pozostaną bez wpływu na dalszy rozwój branży.

 

20180222 POID VIII Kongres Stolarki Polskiej-4318


W kolejnych odsłonach Kongresu Stolarki Polskiej corocznie bierze udział ponad 300 uczestników – właścicieli i przedstawicieli kadry zarządzającej firm, reprezentantów świata biznesu, nauki i polityki oraz liczne grono dziennikarzy. Kongres to miejsce spotkań, dyskusji, a także znakomite pole do integracji środowiska i nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych.


Kongres Stolarki Polskiej corocznie wspiera szerokie grono Partnerów – wiodących firm z sektora stolarki budowlanej, a także patroni merytoryczni i honorowi, wśród których są uznane instytucje rządowe i działające w sferze budownictwa organizacje. W promocji wydarzenia pomaga natomiast zaangażowanie szerokiego grona patronów medialnych.


Celem każdej odsłony organizowanego przez Związek Polskie Okna i Drzwi przedsięwzięcia jest omówienie najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed branżą stolarki budowlanej, a także wyznaczenie dalszych kierunków jej rozwoju. I tym razem – podczas IX Kongresu Stolarki Polskiej – posłużą temu dyskusje realizowane w ramach dwóch paneli tematycznych, których tematykę opracowała złożona z ekspertów i przedstawicieli branży, Rada Programowa.

 

20180222 POID VIII Kongres Stolarki Polskiej-4880


Pierwszy z paneli, zatytułowany „Trendy i rozwój nowoczesnego budownictwa”, rozpocznie się od przedstawienia aktualnych trendów i ich oddziaływania na obecny kształt rynku. W dalszej kolejności omawiane będą zaś m.in. nowoczesne rozwiązania stosowane w zarządzaniu przedsiębiorstwami i oczekiwania branży deweloperskiej wobec producentów w 2018 roku. – Ważnym tematem będzie również termomodernizacja budynków i służące jej potencjalne zachęty finansowe.

 

Biorący udział w panelu eksperci zaprezentują przegląd projektów w tym zakresie wprowadzonych w wybranych krajach europejskich oraz system wsparcia w Polsce – komentuje Janusz Komurkiewicz, Przewodniczący Rady Programowej tegorocznego Kongresu. Tematy te posłużą jako baza do dyskusji panelowej, do której zaproszeni zostaną przedstawiciele władz oraz stowarzyszeń branżowych. Po zakończeniu dyskusji nastąpi natomiast krótkie podsumowanie i przedstawienie wniosków do rezolucji kongresowej.


Drugi panel tematyczny – „Jak sprzedawać więcej i drożej? Biochemia sprzedawcy” – to część poświęcona marketingowi, przede wszystkim zaś zagadnieniom związanym ze sprzedażą. W poprzednich latach, podczas paneli marketingowych prowadzonych w ramach wydarzenia eksperci opowiadali, jak zbudować silną markę i jak ten proces prowadzić (VI Kongres), jak wygląda ścieżka zakupowa konsumentów, czy stacjonarny punkt dystrybucji jest lepszy od wirtualnego sklepu (VII Kongres), a także jak design wpływa na postrzeganie produktu i w jaki sposób go wykorzystać, by sprzedawać więcej i w wyżej cenie (VIII Kongres). W tym roku będzie mowa o tym, jak zwiększyć sprzedaż, wykorzystując naturalne predyspozycje swoich pracowników. Eksperci rozważą też, dlaczego handlowcy bywają mało skuteczni i podpowiedzą, jak ich rozwijać, żeby zostali mistrzami sprzedaży.


Nieodłączną częścią Kongresu jest także wieczorna Gala, podczas której Związek Polskie Okna i Drzwi przyzna wyróżnienia branżowe dla osób oraz firm szczególnie zasłużonych dla tej organizacji i całej branży.

 

20180222 POID VIII Kongres Stolarki Polskiej-4157


Kongres Stolarki Polskiej nie bez powodu nazywany jest najważniejszym wydarzeniem branżowym – innowacyjne pomysły, twórcze dyskusje i całoroczne działania podejmowane na podstawie podjętych podczas spotkania rezolucji to jego znaki rozpoznawcze. – Kongres jest doskonałym źródłem wiedzy na temat branży stolarki budowlanej, najlepszym miejscem do nawiązywania owocnych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami, a także poznania nowej perspektywy dotyczącej istotnych kwestii – podsumowuje Paweł Wróblewski, Dyrektor Związku POiD.


IX Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się w dniach 17-18 maja, w Grand Hotel Tiffi w Iławie. Zapraszamy do udziału w spotkaniu.


Bieżące informacje na temat IX Kongresu Stolarki Polskiej można śledzić na stronie internetowej: https://kongres.poid.eu


Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem: https://kongres.poid.eu/rejestracja/

 

20180222kongres stolarki

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik