Nagrodzona przez Kapitułę Konkursu usługa badawcza umożliwia zdiagnozowanie sytuacji przedsiębiorstwa na obecnych i potencjalnych rynkach polskich i zagranicznych wśród grup docelowych. Realizujemy ją w sektorach: rynek inwestycyjno-budowlany, rynek dostawców usług dla ludności i podmiotów gospodarczych, segmenty b2b. Na podstawie badań projektujemy działania marketingowe, promocyjne i integracyjne. W ramach działań badawczych opracowaliśmy m.in. raporty i informatory dotyczące rynków o wysokim potencjale eksportowym dla polskich firm z branży budowlanej i branży stolarki. Jesteśmy jedyną agencją badawczą mogącą poszczycić się Godłem Teraz Polska. Od 20 lat budujemy swoją markę, zdobyliśmy pozycję lidera na rynku usług badawczych dla sektora budownictwa, a cenna nagroda dodatkowo potwierdza jakość naszych usług. Z ogromną radością chcemy dzielić się naszym doświadczeniem. Zwycięstwo małej kutnowskiej firmy w tak prestiżowym Konkursie to ogromny sukces. Zapraszamy firmy i instytucje publiczne do skorzystania z naszych usług, które są unikalne na polskim rynku – mówi Małgorzata Walczak-Gomuła, Prezes Zarządu ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku.

 

 

2016 06 8 2

 

 

Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny. Jego zadaniem jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, przedsięwzięć innowacyjnych i gmin. W tym roku Kapituła Konkursu nagrodziła Godłem „Teraz Polska” 15 produktów, 8 usług, 2 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 3 gminy. Konkurs „Teraz Polska” od ponad dwudziestu lat nagradza najlepsze produkty i usługi, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych.

 

Tegoroczna edycja Konkursu była jedną z najbardziej interesujących pod względem różnorodności zgłoszonych produktów i usług. Kapituła, która na podstawie ocen eksperckich, wybierała laureatów, nie miała łatwego zadania. 58% zgłoszeń otrzymało na etapie oceny ekspertów 900 i więcej punktów na 1000 możliwych, co potwierdza, że kolejny raz możemy cieszyć się wysokim poziomem i wyrównaną rywalizacją o Godło „Teraz Polska" – podsumowuje Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska”.

 

 

2016 06 8 3

 

 

Z satysfakcją obserwujemy, jak z roku na rok wśród laureatów przybywa firm oferujących najnowocześniejsze rozwiązania w swoich branżach. Jesteśmy przekonani, że mają one olbrzymi potencjał, by stać się wizytówką polskiej gospodarki na świecie – dodaje.

 

Ceremonia wręczenia statuetek „Teraz Polska” i „Wybitny Polak” odbyła się 30 maja br. w trakcie wieczornej Gali „Teraz Polska” w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Wieczór uświetnił koncert Zbigniewa Wodeckiego i zespołu Mitch&Mitch.

 

Szczegółowe wyniki dostępne na stronie www.terazpolska.pl

 

 

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku jedyną agencja badawczą z prestiżowym Godłem „Teraz Polska”!

 

2016 06 8 4

 

 

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 06/2016

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.