Roto Frank Okucia Budowlane jest Patronem Generalnym IV Międzynarodowego Forum Stolarki, odbywającego się w dniach 3-4 września 2019 r. w Mszczonowie. Podczas pokazu na żywo firma zaprezentuje praktyczne aspekty związane z montażem superszczelnych drzwi przesuwnych z okuciem Roto Patio Inowa. Eksperci Roto z kraju i zagranicy przybliżą aktualne trendy branży na rynku światowym i opowiedzą o rozwoju nowego segmentu usług serwisowych w krajach niemieckojęzycznych.

 

20190808Pokaz Roto na III Międzynarodowym Forum Stolarki

 

 

IV Międzynarodowe Forum Stolarki odbywać się będzie pod hasłem „Idealne Okno, idealna fasada, idealne drzwi, idealny serwis, idealny montaż”. Wydarzenie organizowane w formule B2B, skupia fachowców z branży, w tym producentów okien, komponentów, dilerów czy montażystów, prezentujących nowości rynkowe i praktyczną wiedzę.

 


Szczelność i bezpieczeństwo – ekspercka wiedza w praktyce
Jedną z głównych atrakcji tegorocznej edycji Forum będzie prezentacja drzwi tarasowych z okuciem Roto Patio Inowa. Pierwszego dnia forum Roto Frank wraz firmami Aluplast i Deventer zaprezentuje innowacyjny system drzwi odstawno-przesuwnych o wysokich parametrach szczelności. Specjalnie przygotowana ekspozycja zostanie wykorzystana w pokazie ciepłego montażu, prowadzonego na żywo przez firmę ISO-Chemie.


Ekspert ds. technologii okien i drzwi Roto, Andrzej Wróblewski, przedstawi praktyczne zagadnienia montażowo-techniczne okuć przesuwnych Roto Patio Inowa. Korzyści w zakresie bezpieczeństwa pokazane zostaną na przykładzie nowego okucia do okien Roto NX TiltSafe RC2 i zastosowanych w nim rozwiązań, zabezpieczających przed wyważeniem okna w pozycji uchylonej.
Trendy ze świata i rynku niemieckiego

 

20190808Roto na III Międzynarodowym Forum Stolarki


Kolejnym ważnym punktem programu z udziałem Roto będzie prezentacja aktualnej sytuacji na światowych rynkach. Gościem specjalnym Roto będzie prezes nowej spółki Roto Professional Service Dr Christian Faden, który zaprezentuje najważniejsze wyzwania segmentu usług serwisowych w krajach niemieckojęzycznych.


IV Międzynarodowe Forum Stolarki odbędzie się w Hotelu Panorama, przy ul. Tarczyńskiej 109, w Mszczonowie. Wszystkie prezentacje będą miały miejsce pierwszego dnia Forum – we wtorek 3 września 2019 r.

 

20190808Roto na III Międzynarodowym Forum Stolarki 2

 

wytyczne montazu

    Informacje na temat Wytycznych montażu mozna uzyskać bezpośrednio w redakcji miesięcznika Świat Szkła:

   - Agata Kostrzewa   aTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   - Agnieszka  Roguska    aTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


   oraz dziale dystrybucji

   - Iwona Markowska   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 więcej informacji też na stronie o Wytycznych do montaż okien i drzwi zewnętrznych tzw Instrukcja RAL

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.