20230101bmrFirma badawcza ASM przeprowadza wśród fachowców ogólnopolskie badanie ankietowe, które ma na celu poznanie ich opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych.

 

Dzięki temu inwestorzy będą mogli zyskać miarodajne informacje z rynku i wybrać najlepsze produkty do budowy/remontów swoich nieruchomości.

 

Wykonawcy wskażą najlepsze marki już po raz XIX.
Ranking Budowlana Marka Roku ze względu na badawczy charakter, jest klasyfikacją niezależną od subiektywnych czynników.

 

Wykonawcy spontanicznie (bez podania listy brandów) wskazują marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które wg nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości.

 

Klasyfikowani są również generalni wykonawcy. Wskazane przez fachowców marki uhonorowane zostają tytułami Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku oraz Wyróżnieniami w poszczególnych kategoriach.

 

Marki, które od lat utrzymują wysoką pozycję na rynku i cieszą się wieloletnim uznaniem fachowców zostają uhonorowane tytułami Złotych, Srebrnych i Brązowych Championów Roku. Oprócz zwycięzców w poszczególnych segmentach produktowych, wyłaniani są laureaci Budowlanej Marki Roku w klasyfikacji ogólnej – to marki cieszące się uznaniem wszystkich fachowców, niezależnie od kategorii produktowej.

 

Dane zebrane w trakcie badania zostają skrupulatnie przeanalizowane i opracowane w formie raportów dla każdej grupy produktowej. Raporty Budowlana Marka Roku 2023 prezentują aktualną klasyfikację opartą o roczny cykl używania produktów. Opracowania te obrazują jakość współpracy producentów z wykonawcami w danym roku.

 

Ta współpraca przekłada się na pozycję marki na rynku ponieważ aż 53% wykonawców poleca marki materiałów budowlanych nagrodzone tytułem Budowlanej Marki Roku1 , a 82,3% Polaków z pewnością wybrałaby produkt oznaczony logo BMR2 .

Ponadto aż 77,2% inwestorów indywidualnych, będących w procesie remontowo-budowlanym, sprawdza rankingi szukając informacji o produktach3.

 

20230101bmr asm1

 


Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku. Publiczne ogłoszenie wyników odbędzie się 15 czerwca 2023 r. podczas uroczystej Gali w hotelu Windsor w Jachrance.

 

Polakom planującym budowę/remont polecamy śledzenie aktualnych preferencji wykonawców na rynku i poznania wiarygodnych, cenionych produktów budowlanych. Producentów zapraszamy
do wzięcia udziału w Rankingu i weryfikacji pozycji swoich marek. Pełna lista kategorii, regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.budowlanamarkaroku.com.

 

Kontakt w sprawie Rankingu
Joanna Florczak-Czujwid, +48 697 134 770, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

20230101bmr asm

 

1 Badanie CATI, I kwartał 2019
2 Badanie CAWI, grudzień 2022
3 Badanie CAWI, grudzień 2022

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.