2013-11-35-3Właściwe działanie obiektu biurowego zależne jest od właściwego doboru wszystkich jego elementów, gdzie każdy szczegół jest integralną częścią całości i którego wybór powinien być zgodny z założeniami projektowymi budynku. Oferując bezpieczne i wygodne korzystanie z biurowca, produkty firmy DORMA są dopasowane pod względem technologicznym i estetycznym, tworząc sprawny i przyjazny dla użytkownika system rozwiązań. 

 

Tworzenie właściwej atmosfery

Projektowanie wejść do małych biur, takich jak kancelarie czy biura domowe, jest szczególnie ważne, ponieważ kreują one pierwsze wrażenie, są wizytówką firmy oraz budują zaufanie, dają poczucie pewności oraz wskazują na jakość. Dlatego ważne są szczegóły, które sprawiają, że goście czują się mile widziani. Z drugiej strony wyrafinowane koncepcje i styl połączone z wysokiej jakości detalami, ułatwiają pracę dekoratorów wnętrz.

 

2013-11-35-1

MANET. Seria produktów, które podkreślają najlepsze cechy szkła:
1 Systemy okuć MANET, nadających się zarówno do drzwi wahadłowych jak i rozwiernych, w kombinacji z samozamykaczami
2 Pochwyty systemowe MANET dla zachowania spójnego wyglądu.

 

Każde biuro może cieszyć się z korzyści wynikających z zastosowania ścianek całoszklanych o zwiększonej przejrzystości. Przejrzystość i elegancja w jednym – wiele eleganckich rozwiązań w zakresie montażu drzwi szklanych umożliwia seria MANET. Mocowania punktowe tego systemu dają stylowe połączenie ze szkłem. W połączeniu z napędem do drzwi przesuwnych CS 80 MAGNEO, system Manet stwarza ekskluzywny nastrój. Sam napęd może być aktywowany na przykład przyciskiem lub radarem, niezwykle cicho otwiera oraz zamyka eleganckie drzwi, gwarantując najwyższy poziom komfortu.

 

2013-11-35-2

Alternatywne rozwiązanie dla szklanych drzwi przesuwnych:
1 Napęd CS 80 MAGNEO oferuje szereg funkcji zwiększających wygodę.
2 Czujnik ruchu.
3 Okucia MANET stanowią stylowe połączenia ze szkłem.

 

Połączenie komunikacji i skupienia

Drzwi szklane przesuwne – obsługiwane ręcznie lub automatyczne – to podstawowe elementy używane przez projektantów wnętrz podczas tworzenia projektów nowoczesnych biur, charakteryzujących się stosowaniem konstrukcji całoszklanych. Wrażenie nieograniczonej przestrzeni, którą dają bezprofilowe ściany całoszklane z pewnością sprzyja komunikacji w biurze i eliminuje poczucie zamknięcia. Aby zasygnalizować, że osoby wewnątrz koncentrują się na pracy, wystarczy zamknąć drzwi. System MANET do drzwi przesuwnych wydobywa wszelkie korzyści wynikające z przejrzystości. Może zostać zamontowany na ściankach działowych ze szkła, jak również na ścianach pełnych, oferując wysoką elastyczność zarówno w wersji standardowej, jak i zaokrąglonej.

 

2013-11-35-4

1 Elementem systemu drzwi przesuwnych AGILE 150 jest DORMOTION, który delikatnie wyhamowuje drzwi i zapewnia utrzymanie pozycji. Mechanizm jest ukryty w szynie jako przykład minimalistycznego wzornictwa.
2 Można także zamontować zamki do drzwi szklanych.

 

DORMA

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne

Więcej informacj: Świat Szkła 11/2013

 

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.