BUDMA jest unikatowym miejscem, w którym najnowsze wyroby przedstawiają wystawcy z całej Europy. Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury okazała się ogromnym sukcesem dla firmy WIŚNIOWSKI. Czołowy producent bram, ogrodzeń i stolarki otworowej zaprezentował bogatą kolekcję nowych produktów.

 

20140316WISNIOWSKI BUDMA 2014 1


Najważniejsze wydarzenie w polskiej branży budowlanej, Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury w Poznaniu już za nami. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku BUDMA skupiła czołowych przedstawicieli rynku budowlanego z całej Europy. Swoją ofertę na Targach przedstawiło blisko 1000 firm.


Tegoroczna edycja wydarzenia okazała się niezwykle udana dla firmy WIŚNIOWSKI – jej brama uchylna Connect została nagrodzona Złotym Medalem MTP. Ta prestiżowa i ceniona na polskim rynku nagroda, przyznawana jest wyłącznie innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Firma WIŚNIOWSKI została także wyróżniona nagrodą Acanthus Aureus, wręczaną za najlepsze odzwierciedlenie strategii marketingowej firmy w ekspozycji targowej.

 

20140316WISNIOWSKI BUDMA 2014 2


To jednak nie koniec sukcesów. Firma zaprezentowała na Targach szereg nowości produktowych, które zostały przychylnie przyjęte przez uczestników wydarzenia. Pierwszą z nich jest kolekcja WIŚNIOWSKI HOME INCLUSIVE – spójna linia stylistyczna, łącząca bramy, drzwi i ogrodzenia. – Linia HOME INCLUSIVE to świetny przykład projektowania zorientowanego na spójność przestrzeni użytkowej oraz polska odpowiedź na trendy w światowym designie – mówi Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu w firmie WIŚNIOWSKI.


Na tegorocznej BUDMIE zadebiutowała także nowa klasa garażowych bram segmentowych – PRIME. Linia prezentuje nowatorskie podejście, poprzez zrewolucjonizowanie podstawowego komponentu każdej bramy segmentowej, czyli panelu. – W kolekcji PRIME wykorzystane zostały innowacyjne panele INNOVO. Zapewniają one wysokie właściwości termoizolacyjne, a ich kształt pozwala na zastosowanie specjalnego systemu maskującego. Dzięki temu, możliwe jest ukrycie elementów mechanicznych bramy – tłumaczy Katarzyna Świderska.

 

20140316WISNIOWSKI BUDMA 2014 3


Olbrzymim zainteresowaniem cieszyła także najnowsza generacja aluminiowych drzwi wejściowych CREO. Dzięki dużej ilości kombinacji wzorów, kolorów skrzydła i ościeżnicy, aplikacji, tłoczeń i typów szklenia, drzwi CREO można dopasować do architektury każdego budynku.


Ostatnią z zaprezentowanych na BUDMIE nowości marki WIŚNIOWSKI jest ultranowoczesna brama V-KING. Unikatowa konstrukcja w połączeniu z najwyższej jakości komponentami, sprawia, że model ten sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. – Brama V-KING jest przeznaczona do intensywnej pracy. Jej skrzydła napędzane są za pomocą niezawodnych, szybkich automatów umieszczonych na słupach konstrukcyjnych – wyjaśnia Katarzyna Świderska.

 

20140316WISNIOWSKI BUDMA 2014 5


Atrakcyjna forma stoiska oraz liczne debiuty produktów, sprawiły, że stoisko WIŚNIOWSKI cieszyło się niezwykle dużym zainteresowaniem zwiedzających. Tymczasem firma zaprasza na kolejne branżowe targi – Nordbygg, które odbędą się 1-4 kwietnia w Sztokholmie.

 

20140316MA 2014 4

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.