Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 04 okladka1

Świat Szkła 4/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-003a

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Rekordowa rozdzielczość maszyn TECGLASS do druku na szkle: 2880 dpi i 9 różnych wielkości kropli atramentu
Data dodania: 29.09.20

Ulepszając technologię drukowania i stosowane oprogramowanie maszyn do druku na szkle, TECGLASS osiągnął przełom, przystosowując swoje maszyny do najwyższej wydajności w branży. Drukarki cyfrowe opracowane i wyprodukowane w zakładzie w Lalìn (Hiszpania) mogą teraz drukować w rozdzielczości 2880 dpi. Dzięki tak wysokiej jakości druku drukowane obrazy i motywy graficzne zbliżają się do „żywego” realizmu.

 

 2020 09 37 1

 

Umiejętności zespołu  i jego wiedza specjalistyczna we wszystkich aspektach technologicznych cyfrowego druku na szkle zawsze umożliwiały hiszpańskiej firmie projektowanie maszyn zdolnych do drukowania w maksymalnej dostępnej rozdzielczości. Teraz pozwoliły na podwojenie rozdzielczość dpi.

 

Głowice drukujące są zaprojektowane tak, aby wytwarzać dziewięć różnych rozmiarów kropel atramentu: 6, 12, 24, 36, 48, 60, 72, 84 do 150 pl. Przekłada się to na wyższą precyzję druku i użycie 9 wielkości kropli atramentu do różnych rodzajów zadań.

 

2020 09 37 2

 

Rozdzielczości druku 2880 dpi umożliwia architektom i projektantom tworzenie realistycznych wizji swoich pomysłów i osiąganie unikalnych wyników w najkrótszym czasie, maksymalizując wykorzystanie szkła we wszystkich obszarach projektowania.

 

Wybór drukarek cyfrowych TECGLASS oznacza większą szczegółowość i ostrość obrazu, jednolitość kolorów i jednorodność powłoki farby drukarskiej, co z kolei inspiruje większą kreatywność w przetwarzaniu zdjęć fotograficznych i koncepcji graficznych. Rozdzielczość drukowania 2880 dpi jest teraz dostępna we wszystkich urządzeniach typu D, I, FC i FS.

 

2020 09 37 3

 

Wszyscy klienci TECGLASS mogą również zmodyfikować swoje nabyte wcześniej maszyny, by osiągać tę najwyższą rozdzielczości, dokonując tylko niewielkich zmian w zakresie oprogramowania i elektroniki. Ta nowa, ekscytująca opcja zdecydowanie umieszcza TECGLASS wśród najlepszych specjalistów w międzynarodowym przemyśle szklarskim.


Gustavo Lázara Péres
www.tecglassdigital.com

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 09/2020 
  

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec