Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 04 okladka1

Świat Szkła 4/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-003a

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Hi-Speed – linia szybkich siłowników od Nice
Data dodania: 02.11.19

Jeszcze szybsze bramy dzięki siłownikom Nice Hi-Speed

Linia Hi-Speed to grupa innowacyjnych siłowników, wyróżniających się charakterystycznym czerwonym systemem wysprzęglania, przeznaczona jest do jeszcze szybszej pracy w przypadku automatyzacji bram skrzydłowych i przesuwnych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom możesz otworzyć bramę w czasie wynoszącym nawet 6 sekund. Wszystkie kody produktów zostały oznaczone specjalnie przez producenta dopiskiem HS jak Hi Speed.

 

 

Dzięki niezawodnym siłownikom Hi-Speed, brama otworzy się i zamknie 3 razy szybciej niż brama zautomatyzowana tradycyjnymi silnikami, upraszczając życie, podnosząc jego komfort i bezpieczeństwo.

 


KORZYŚCI

Siłowniki linii Nice Hi-Speed to idealne rozwiązanie w miejscach, w których szybkość otwierania bramy ma znaczenie i zależy nam na skróceniu czasu oczekiwania na wjazd lub wyjazd.

 

Hi-Speed idealnie sprawdzają się przy automatyzacji bram posesyjnych i przemysłowych: to połączenie wydajności z maksymalnym bezpieczeństwem. Silniki są idealnym rozwiązaniem w miejscach, kiedy bardzo ważny jest czas otwarcia oraz zamknięcia bramy np. w ruchliwych obszarach miejskich, gdzie trzeba wjechać i wyjechać sprawnie, szybko i co najważniejsze bezpiecznie zarówno w swoim przypadku oraz dla innych użytkowników drogi.

 

Nice, dla Twojego większego spokoju i komfortu

Prędkość przesuwu bram zautomatyzowanych siłownikami Hi-Speed jest o około 40% wyższa od produktów standardowych, dzięki czemu nie tracisz czasu czekając na otwarcie bramy.
Po co stać w korku – aż brama się otworzy?


Dzięki automatyce Nice Hi-Speed można:
szybko wjechać, sprawnie usuwając się z ruchliwej ulicy;
szybko wyjechać wiedząc, że brama automatycznie zamknie się szybko za nami zachowując wszystkie standardy bezpieczeństwa.

 

Nice oferuje kompletny system o najwyższych możliwych standardach bezpieczeństwa: systemy Hi-Speed można łączyć z urządzeniami bezpieczeństwa Nice, takimi jak fotokomórki, lampy sygnalizacyjne oraz listwy bezpieczeństwa montowane na skrzydle bramy, aby zatrzymać ruch bramy natychmiast po wykryciu przeszkody.

 

Sterowanie za pomocą PILOTÓW

Siłowniki Nice Hi-Speed mogą być sterowane kultowymi pilotami Nice Era Inti, które są, dostępne aż w sześciu kolorach. Małe, poręczne piloty zmieszczą się w kieszeni lub torebce. Mogą także służyć jako eleganckie breloki do kluczy. Inti są bezpieczne i niezawodne, dzięki zastosowaniu systemu szyfrowanej komunikacji z drogą radiową z kodem dynamicznie zmiennym, który zapobiega ich kopiowaniu.


Piloty są dostępny również w specjalnej edycji, z okazji 25-lecia Nice, z atrakcyjnymi wzorami
i dopasowaniem do gustu użytkowników.

 

Sterowanie smartfonem
Dzięki interfejsowi Nice IT4WIFI, jest możliwość zarządzania automatyką bramy w dowolnym momencie
z dowolnego miejsca na Świecie przy pomocy smartfona.
Dowiedz się więcej.

Aplikację MyNice Welcome App można pobrać bezpłatnie z:

 

SIEĆ SRZEDAŻY

Aby zainstalować siłownik Nice Hi-Speed lub wymienić obecnie posiadany na szybszy w celu poprawienia komfortu i skrócenia czasu pracy automatyki skontaktuj się z jednym z Licencjonowanych Partnerów Handlowych Nice, których lista znajduje się na stronie www.nice.pl (zakładka: „Gdzie kupić?”), który zaproponuje odpowiednie rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.PRODUKTY HI-SPEED

Do bram skrzydłowych:


Wingo3524HS Toona HS Hyke HS


Fab HS Titan HS

Do bram przesuwnych:


Run HS Robus HS

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także