Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Hörmann Konsumenckim Liderem Jakości 2020
Data dodania: 17.04.20

Tradycja, bezpieczeństwo i jakość warta swojej ceny - takie skojarzenia budzą bramy garażowe firmy Hörmann. Producent ponownie uznany został za lidera jakości w tej kategorii i wyróżniony Złotym Godłem - Konsumencki Lider Jakości 2020.

 

20200331horm

 

Ankietowani w ramach tego programu konsumenci wypowiadali się na temat jakości wybranych produktów i usług. Dodatkowe badanie przyniosło też wiedzę o tym, dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze.

 

 

Różnorodność rozwiązań

Respondenci zwracali uwagę na różnorodność i funkcjonalność rozwiązań proponowanych przez firmę Hörmann. Poza najpopularniejszymi bramami segmentowymi producent oferuje bowiem także bramy, które sprawdzają się w różnych trudnych sytuacjach montażowych oraz tam, gdzie garaż wykorzystywany jest np. do przechowywania rozmaitych sprzętów pod sufitem. Bramy rolowane i segmentowe boczne znajdują tam idealne zastosowanie.

 

Najczęściej jednak badani chwalili szczelność i wysoką izolacyjność cieplną bram segmentowych marki Hörmann. Zarówno tych z segmentami o grubości 42 mm, jak i tych prawdziwie energooszczędnych, zbudowanych z izolowanych termicznie paneli o grubości 67 mm. Mówili także o ich solidnym wykonaniu i bardzo bogatym wyborze wzorów, który pozwala na harmonijne dopasowanie bramy do każdej elewacji.

 

 

Bogactwo wzorów

Przede wszystkim możliwości takie stwarza opracowana specjalnie przez producenta innowacyjna technologia druku, która pozwala na niezwykle precyzyjne nanoszenie na płytę bramy dowolnych wzorów. Powstała w ten sposób zewnętrzna powierzchnia bramy LPU 42 – DURAGRAIN wiernie imitować może każdy materiał.

 

Beton, zardzewiała stal, drewno tekowe, spalony dąb, orzech kolonialny czy bambus - to tylko niektóre przykłady. Obecnie Hörmann oferuje 24 wzory powierzchni DURAGRAIN. W bliskiej przyszłości możliwe jednak będzie realizowanie nawet najbardziej wyszukanych zamówień, także na specjalne zamówienie.

 

- Technologia ta pozwala szybko reagować na zmieniające się potrzeby rynku i wcielać w życie indywidualne architektoniczne wizje. Zmiana wzoru oznacza tu jedynie zmianę oprogramowania drukarki. Możliwe zatem będzie wykonanie bramy z dowolnym nadrukiem bez generowania dużych kosztów - mówi Krzysztof Horała, prezes Hörmann Polska sp. z o.o.

 

Nowością w ofercie firmy Hörmann są też segmentowe bramy garażowe z elegancką, niezwykle gładką powierzchnią Planar w specjalnych kolorach Matt deluxe.

 

 

Przeszklona brama garażowa

Różnorodność wzornicza segmentowych bram garażowych firmy Hörmann idzie w parze z rozmaitością konstrukcji. Ciekawą propozycją jest nowa, zbudowana z profili aluminiowych, brama segmentowa ART 42.

 

W zależności od rodzaju wypełnienia może zapewnić nieograniczony dostęp światła do wnętrza garażu lub dobrą wentylację, np. w garażach podziemnych. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się brama przeszklona na całej powierzchni.

 

- To bardzo eleganckie rozwiązanie cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Myślę, że właśnie dzięki takim propozycjom jesteśmy tak rozpoznawalną na rynku marką – podkreśla Krzysztof Horała.

 

W tegorocznej edycji konkursu Konsumencki Lider Jakości, przeprowadzanej zarówno online jak i face to face, wzięło udział blisko 17 tysięcy osób.

 

Polska

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik