Cisza i spokój gwarantują nam udany wypoczynek pełen chwil relaksu. Poranne pobudki o świcie lub przerywanie snu w nocy przez trzaskające drzwi wpływa niekorzystnie na nasze samopoczucie, a więc także na odbiór miejsc czy obiektów.

 

 

 

20170808AGAS Opera Bit Agas 3

Fot. Agas/AGB

 

 

Drzwi z magnetycznym zamkiem działają zdecydowanie ciszej i zapewniają komfort naszych gości. System Opera Bit do drzwi wewnętrznych marki AGB z oferty Agas to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu otwieranie i zamykanie drzwi stanie się bezszelestne.

 

System dopasowany do każdego gościa…

System Opera Bit do drzwi wewnętrznych od firmy AGB jest elektroniczną blokadą z ruchem magnetycznym. Zamyka się dzięki zatrzaskowi, który chowa się zaraz po otwarciu skrzydła. Innowacyjne rozwiązanie powstało dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu marki AGB.

 

20170808AGAS Opera Bit Agas 6

Fot. Agas/AGB

 

Opera Bit z oferty Agas zapewnia maksymalną ciszę podczas zamykania i otwierania drzwi. Ponadto zatrzask zamka magnetycznego wychodzi, gdy skrzydło opiera się o ramę i automatycznie się zatrzaskuje. Dzięki temu, nawet jeżeli któryś z gości zapomni o zamknięciu drzwi, zostaną one zablokowane. Opera Bit gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa hotelu. W sytuacjach awaryjnych można odblokować drzwi za pomocą mechanicznego cylindra, który zapewnia ręczne otwieranie drzwi.

 

20170808AGAS Opera Bit Agas

Fot. Agas/AGB

 

Przycisk prywatności "nie przeszkadzaj" pozwala gościom spać do późnego poranka. Gdy funkcja jest włączona, personel nie może wejść do pokoju. System Opera Bit od AGB z oferty Agas ma niewielkie wymiary, dzięki smukłemu czytnikowi i kompaktowemu uchwytowi baterii. Kolory systemu dobieramy według naszych preferencji, więc możemy dobrać odcień idealnie pasujący do drzwi i charakteru obiektu. Dodatkowo możemy wybrać uchwyt, dzięki czemu Opera Bit od firmy AGB dopasuje się do każdego wnętrza.

 

 

20170808AGAS Opera Bit Agas 1

Fot. Agas/AGB

 

… i każdego hotelu

System dostępny jest w dwóch wersjach: Sprint i Full. Wersja Sprint nadaje się do małych hoteli i pensjonatów oraz umożliwia zarządzanie pokojami za pomocą trzech specjalnych kart. Pełna wersja Opera Bit od firmy AGB dystrybuowanej w Polsce przez Agas umożliwia szybką aktualizację kart, zarządzanie dostępem do wspólnych obszarów oraz daje różne inne uprawnienia personelowi hotelowemu.

 

Dodatkowo kompatybilna jest ze wszystkimi systemami zarządzania używanymi w hotelach. Oprogramowanie wspomaga meldowanie i wymeldowanie gości oraz autoryzację kart. Moduł posiada przyjazny interfejs użytkownika i może być używany nawet przez personel nie posiadający dodatkowych kompetencji w zakresie technologii. System może być używany przez nieograniczoną liczbę gości oraz posiada kopię zapasową instalacji. Nie ma również limitu pokoi.

 

20170808AGAS Opera Bit Agas 2

Fot. Agas/AGB

 

Opera Bit od firmy AGB z oferty Agas to najnowocześniejsze i przyjazne rozwiązanie zarówno do małych pensjonatów, jak i hoteli na kilka tysięcy osób. Dzięki dostępnym dwóm systemom zarządzania kartami możemy dobrać wersję, która doskonale pasuje do naszego miejsca. Bezszelestne otwieranie i zamykanie drzwi sprawi, że nasi goście będą mogli wypocząć i z pewnością wrócą do naszego obiektu.

 

Przykładowa wycena:

Elektroniczny zamek do drzwi Opera Bit AGB – ok. 300€

-----------------
Agas Sp. z o.o. jest firmą handlową, istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Wieloletnia działalność w branży okuć budowlanych i meblowych, pozwoliła firmie zgromadzić doświadczenie w sprzedaży wyspecjalizowanych grup produktów, dzięki czemu Agas jest jednym z wiodących dostawców okuć budowlanych i meblowych w kraju. W swojej ofercie posiada również produkty z branży pokrewnych tj. artykuły ogrodnicze, odzież ochronną, artykuły i osprzęt elektryczny, akcesoria malarskie, elementy dekoracyjne okien i drobne AGD. Produkty firmy charakteryzuje nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność, a wyróżnia je doskonała jakość i przystępna cena.
AGB – Alban Giacomo Spa jest włoskim przedsiębiorstwem specjalizującym się w tworzeniu nowoczesnych systemów dla drzwi, okien czy okiennic.

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.