Effector to firma posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży budowlanej. Spółka wytwarza szeroki asortyment produktów aluminiowych dla różnych grup odbiorców, wykorzystując do tego celu najnowocześniejsze dostępne technologie. Marka Effector oferuje szeroki wachlarz listew wykończeniowych i elementów aranżacji wnętrz.

 

Firma zajmuje się ponadto prefabrykacją stolarki aluminiowej oraz świadczy usługi w zakresie powierzchniowej i mechanicznej obróbki aluminium, jak między innymi anodowanie, elektropolerowanie, polerowanie i lakierowanie proszkowe. Oferowane produkty spełniają wymagania jakościowe zgodne z certyfikatami Qualanod i Qualicoat.

 

20140406Optima 6

 

 

Wysoką jakość procesów produkcyjnych i sprzedażowych gwarantuje Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Ochroną Środowiska zgodny z normami z serii ISO 9001/ISO 14001. Effector jest znaczącym eksporterem i dostawcą do krajów Unii Europejskiej, a także na rynki wschodnie i skandynawskie. Produkty firmy od lat znajdują nabywców w Europie oraz Azji.


Effector posiada w swojej ofercie również kolekcję wyrobów przeznaczonych dla producentów stolarki, takich, jak m.in. okapniki rynnowe ramowe, okapniki skrzydłowe oraz systemy aluminiowych okładzin okiennych – Effect 2000 i Proxima Effect.

 

 

20140406Optima 9

 

Systemy te mogą zostać zamontowane zarówno na nowych oknach, jak również przy ich pomocy możemy przeprowadzić renowację produktów już wcześniej eksploatowanych. Okładziny pozwalają skutecznie zabezpieczyć okno drewniane przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych.

 


Firma oferuje także systemy do fasad, ogrodów zimowych oraz zewnętrzne parapety aluminiowe. Najnowszą propozycją firmy Effector jest system profili Optima Effect, służący do wykonania okien drewniano-aluminiowych. To praktyczne, a zarazem nowoczesne rozwiązanie, skierowane do wszystkich, którzy cenią urodę i klimat wyrobów z drewna, ale jednocześnie zdają sobie sprawę z ograniczeń tego materiału, wynikających ze zmiennych warunków atmosferycznych.


Propozycja marki Effector umiejętnie łączy urodę i elegancję produktów drewnianych z wytrzymałością i odpornością elementów aluminiowych. Drewniana rama okienna we wnętrzu zapewnia stabilność oraz doskonałą izolację termiczną, a dodatkowo nadaje pomieszczeniu miły i przytulny charakter.

 

Natomiast zewnętrzna nakładka aluminiowa stanowi nie tylko bardzo odporny na warunki atmosferyczne, ale również niezwykle dekoracyjny element, o powierzchni gładkiej lub drobnostrukturalnej, oferowany w dowolnym kolorze z palety RAL, gamy dekorów drewnianych lub spełniający indywidualne oczekiwania klientów.


System Optima marki Effector to rozwiązanie charakteryzujące się przystępną ceną oraz solidną i trwałą technologią, o najwyższych właściwościach użytkowych.

 

 

20140406Optima 16


OPIS SYSTEMU
Optima Effect to system umożliwiający wykonywanie okien drewniano-aluminiowych, z wykorzystaniem przeznaczonych do tego celu narzędzi - zestawów frezów, służących do profilowania w drewnie oraz elementów ram o odpowiednich dla tych konstrukcji przekrojach. System składa się z szerokiego i wciąż rozbudowywanego asortymentu profili aluminiowych. Dzięki temu jest on w stanie sprostać oczekiwaniom, dotyczącym możliwości realizacji różnorodnych projektów architektonicznych, takich jak budynki mieszkalne i inne obiekty użyteczności publicznej.


Effector Optima Effect to klasyczna konstrukcja, charakterystyczna dla systemów drewnianoaluminiowych, w której grubość drewna ramy i skrzydła jest jednakowa. Dodatkowo w skrzydle znajduje się wyfrezowane miejsce na umieszczenie szyby, a jego głębokość jest ściśle powiązana z grubością przeszklenia.


Oferowany asortyment pozwala na realizację wszelkich, standardowych konstrukcji okien, wykorzystujących różne sposoby ich otwierania. Przy określonych warunkach istnieje również możliwość wykonania okien o kształtach nietypowych (skośnych lub łukowych). Stosując System Optima można używać dowolnych okuć dedykowanych dla okien drewnianych.


Jedną z najważniejszych cech, decydujących o ostatecznym wyglądzie systemu jest kształt profili, a w szczególności krawędzi, łączącej dwie widoczne powierzchnie. Optima Effect wyróżnia się w tym zakresie prostotą i elegancją, zgodnie z najnowszymi europejskimi trendami.

 

więcej informacji: www.effector.com.pl/media_library/2014/3/18/139513070181.pdf 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.