Katalog Q-railing przedstawia nowe systemy balustrad całoszklanych regulowanych od strony wewnętrznej


Wprowadzane są cztery nowe kompletne systemy balustrad

 

 

W nowym katalogu Q-railing na 2014/2015 rok wprowadzamy na rynek cztery nowe linie produktowe. Uwagę Państwa zwracamy zwłaszcza na Easy Glass® Pro, pierwszy system balustrad cało szklanych, który można regulować od środka, z balkonu.

 

 

 

Dostępne sa też trzy nowe systemy poręczy do balustrad: Duo Line, Linear Line and Square Line® 60x30, które sa niezwykle atrakcyjne są w estetyce i funkcjonalności. Dzięki tym nowościom Q-railing zapewnia jeszcze większy wybór w zakresie kompletnych systemów modułowych.

 

Idealna liniowość Easy Glass® Pro
Jedyny w swoim rodzaju  system balustrad całoszklanych Easy Glass® Pro wyposażony jest w nowy system mocowania Safety Wedge. Dzięki niemu tafle szkła można z łatwością regulować nawet o jeden stopień w każdym kierunku, przy czym wszystkie tafle szklane można wyrównywać od wewnętrznej strony balustrady. System Easy Glass® Pro przeznaczony jest do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń - dostępny jest w wersjach z czterema różnymi profilami bazowymi, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie w przypadku skomplikowanych projektów budowlanych.

 

20140622JB 20131219 proprofiel hero 0057Def bew

 fot. Q-railing

 

Andre van Uitert, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Q-railing Europe, podkreśla korzyści płynące z zastosowania Easy Glass® Pro: “Realizując montaż systemu wszelkie ustawienia wykonujemy z poziomu balkonu; nie potrzeba rusztowania, aby wyregulować szyby od zewnątrz. W dzisiejszym świecie oszczędność czasu to kwestia zasadnicza. Easy Glass® Pro to doskonałe rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas, a w konsekwencji również pieniądze.”

 

Easy Glass® Pro posiada certyfikat CE (EN 1090-1) - wykonano dla tego systemu pełne obliczenia statystyczne i został zbadany oraz zatwierdzony zgodnie z normami europejskimi, w tym z EN 2608. Ponadto posiada atesty zgodnie z AbP, Typenstatik oraz KOMO w Niemczech i Holandii.

 

20140622JB 20131219 proprofiel 0057Def RM v5

 fot. Q-railing

 

Nowe wzornictwo, dobrze znana modułowość i łatwość montażu
Wszystkie systemy balustrad Q-railing, w tym również nowe linie produktowe: Duo Line, Linear Line oraz Square Line® 60x30, są łatwe w instalacji i w pełni modułowe.

Duo Line to funkcjonalny system zacisków i aluminiowych malowanych proszkowo tralek w kolorze szarym antracytowym, które są lekkie, niedrogie, a w połączeniu z elementami ze stali nierdzewnej pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

Linear Line oparty na prostych liniach i płaskich kształtach pozwala na instalację bez spawania.

Square Line® 60x30 to bardziej solidne uzupełnienie dla istniejącego asortymentu Square Line®, które wytrzymuje większe obciążenia dzięki grubszym, ale też stylowym tralkom. Wszystkie elementy nowych systemów balustrad są już dostępne w sieci dystrybucyjnej Q-railing.

 

Dzięki nowym produktom Q-railing daje swoim Klientom jeszcze więcej możliwości i rozwiązań do zastosowania przy tworzeniu systemów balustrad.

 

20140622Image Easy Glass PRo Glass adjustment 002

 fot. Q-railing

 

Łączna wysokość katalogów Q-railing jest dwa razy większa niż najwyższy budynek na świecie
Nowy katalog wychodzi w 13 różnych wersjach językowych. Jeśli wszystkie wydrukowane egzemplarze zostałyby zszyte w poziomie, osiągnęłyby łączną wysokość dwukrotnie większą niż najwyższy budynek na świecie: mający 828 metrów wysokości Burj Khalifa w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.


Informacje o Q-railing
Q-railing opracowuje innowacyjne, doskonałe jakościowo systemy poręczy i balustrad szklanych. Nasze produkty wykorzystywane są jako zabezpieczenie wzdłuż schodów, a także jako barierki na balkonach i najwyższych piętrach. Nasze systemy poręczy i balustrad szklanych zobaczycie w takich miejscach jak: galerie handlowe, budynki mieszkalne, sklepy, biura, oraz w obiektach użyteczności publicznej, takich jak muzea, stadiony, baseny i lotniska. Sześć filarów naszej globalnej spółki to: jakość, wzornictwo, bezpieczeństwo, innowacyjność, asortyment i łatwość składania zamówień. Naszym celem jest przekraczanie oczekiwań za każdym razem.

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.