Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 baner klej do luster 7 7 2021

 

 Banner Firma Vitrum fiale

 

 

480x100

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
Reynaers Consult(R)
Data dodania: 02.10.08
    Firma Reynaers Aluminium, wiodący dostawca wysokiej klasy systemów aluminowych, posiada specjalistyczną grupę doradczą Reynaers Consult®. Pracujący w niej eksperci − architekci, inżynierowie i technicy − pomagają projektantom i klientom na każdym etapie realizacji projektu, a także tworzą unikatowe rozwiązania pod konkretne inwestycje. Rokrocznie z usług Reynaers Consult® korzysta kilka tysięcy klientów i partnerów firmy na całym świecie.

  
    Od początku swojej działalności firma Reynaers Aluminium przykłada ogromną wagę do współpracy z architektami i projektantami. W 1996 roku powstał w firmie dział, który rozwinął się w międzynarodową grupę ekspercką Reynaers Consult® Jej wyłącznym zadaniem stała się współpraca z architektami oraz tworzenie i promowanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych z aluminium
     Reynaers Consult® dziś służy pomocą w projektowaniu i realizacji wszelkiego rodzaju inwestycji budowlanych. Do zadań Renaers Consult® należy m.in. pomoc przy interpretowaniu przepisów i norm dotyczących wydajności energetycznej budynków, czy proponowanie najbardziej oszczędnych i wydajnych systemów dla danej inwestycji.
    Zespół Reynaers Consult® zajmuje się także opracowywaniem zupełnie nowych produktów pod konkretne inwestycje. Do spektakularnych realizacji Reynaers Consult® należą specjalne systemy profili stworzone na potrzeby podwójnej fasady 320-metrowej wieży Sport City Tower w Doha w Katarze. Unikalny projekt konstrukcji bazuje na zakrzywionej powłoce dwóch szklano-aluminiowych fasad (zewnętrznej i wewnętrznej) zbudowanych wokół centralnej betonowej wieży. Okres projektowego opracowania systemów (słupowo-ryglowych ścian osłonowych w połączeniu z systemem fasady elementowej), ich testowania, produkcji i montażu wyniósł jedynie 16 miesięcy.

 Reynaers Consult® w Polsce
    Dzięki współpracy Reynaers Consult® z architektami powstało w Polsce około kilkuset realizacji. Do najciekawszych należą inwestycje: Lipowy Business Park, Trinity, oraz Biurowiec Ghelamco w Warszawie.
    Znajdująca się w centrum Szkoleniowo-Badawczym Reynaers Polska, w Piasecznie pod Warszawą, komora badawcza AWW (Air, Wind & Water) umożliwia szybkie testowanie nowych rozwiązań. Realizowane badania dotyczą wiatroszczelności, wodoszczelności i trwałości nowych systemów. Na życzenie inwestora testy odbywają się w obecności przedstawiciela notyfikowanej jednostki badawczej.
    Inna formą działalności Reynaers Consult® w Polsce są szkolenia dla projektantów i klientów, a także interaktywny internetowy katalog dla architektów. Serwis www.katalogdlaarchitektow.pl od momentu wprowadzenia zyskał ogromną popularność nie tylko w Polsce i obecnie korzysta z niego kilka tysięcy profesjonalistów w całej Europie.

Beata Bilińska
PUBLINK

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik